• Ново
Покемон ТЦГ: Меч И Штит - Вма Харизард Стартер Сет-корејска Верзија [Игра Со Карти, Играчи]

Покемон ТЦГ: Меч И Штит - Вма Харизард Стартер Сет-корејска Верзија [Игра Со Карти, Играчи]

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Вашата колекција На Игри Со Карти За Тргување Со Покемони ќе добие моќен поттик со Покемон TCG : Меч И Штит - Vmax Charizard Set Од Кореја!. Секој стартер постави премиери еден Покемон ВМАКС од титуларниот Покемон и содржи фиксен избор на картички. Картичките за тренери добиени од Er На Сонцето И Месечината го задржуваат својот оригинален распоред. . . Секој сет, исто така, доаѓа спакуван со лист кој содржи 36 шалтери за оштетување и 2 маркери за статус, водич за играчи, паричка и плејмејкер. . . Мора да ги фатиме сите! Израмнете ја вашата колекција На Игри Со Карти За Тргување Со Одг СО Одг TCG : Меч И Штит - Vmax Charizard Set!. Карактеристики : . Плејмат. 60 Картички. 1 Одг Монета. Лист со инструкции. 1 лист На Штета Шалтери/Маркер. . Покемон ТЦГ : Меч И Штит - Вмакс Харизард Стартер Сет-корејска Верзија [Игра Со Карти, 2 Играчи].

Карактеристики

Производи во категоријата