• Ново
Мачка Тато Менс Кул Сива Лојални Грижливи Слатки Татковци Ден Кошула Подарок

Мачка Тато Менс Кул Сива Лојални Грижливи Слатки Татковци Ден Кошула Подарок

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Среќен Ден На Таткото! Осигурајте се да му испратите на тато љубов со овие неверојатни и совршени маици. Купувајте околу нашите огласи за да најдете уникатна и неверојатна кошула што одговара на неговата личност. Нашите графички маици се изработени од лесен памук што дише, кој може да обезбеди удобност при носење. Сите тие се претходно измиени маици кои спречуваат значително намалување по првото перење. Сите наши дизајни се создадени, печатени и испорачани од Калифорнија САД, и ние нудиме стотици уникатни, слатки и смешни дизајни за различни теми и специјални прилики кои обезбедуваат совршени и лесни опции за подароци за вашите пријатели и семејство во секое време и за секоја посебна пригода. Погрижете се да го земете подарокот за Денот на Вашиот Татко денес пред да биде предоцна! Оваа кошула е премногу совршена за да ја пренесете, зграпчете ја вашата денес! ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ-Погледнете САМО на Табелата со Големина на Печатење 365 за попрецизно вклопување бидејќи табелата со големина на пазарот не обезбедува точни мерења. МЕКА ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памук со прстен (Хедер Греј 85/15 Памук/Вискоза), висококвалитетен, washимски измиен лесен материјал 1 кошула по нарачка. ВИСОК КВАЛИТЕТ - стотици слатки и смешни дизајни се отпечатени со еколошко мастило за печатење на база на вода што обезбедува безбедност и висок квалитет поради различни компјутерски монитори/калибрации, боите може да варираат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сс Вш Џеб Маичка Преклопени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сс Вш Џеб Маичка Преклопени

Карактеристики крајната Боксер Краток крајната во удобност! Нашата Крајна Колекција На Ханес е направе

DEN 303.84
Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 191.84
Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 565.44