• Ново
Лоренс Рамки Бела Сенка Бо Рамка - Лен Внатрешен Дисплеј Одбор

Лоренс Рамки Бела Сенка Бо Рамка - Лен Внатрешен Дисплеј Одбор

Buyers rating:
DEN 1054.08

Износ

Композитната рамка на кутијата со бела сенка е направена со калапи од 1 1 8" широка галерија што е длабока 1 3 4" што обезбедува доволно простор за поставување предмети внатре. Постои 1" простор помеѓу плекси-стакло и беж ленена површина. Под ленено подрачје за прикажување е плута за лесно прицврстување на панделки, фотографии, мали предмети..итн. Доаѓа со 4 јасни иглички за стапчиња. Ако сакате, лесно можете да ја покриете постелнината со сопствена ткаенина или хартија. Рамката е конструирана имајќи го предвид квалитетот и лесно се отвора и распоредува предмети внатре. Доаѓа со капак од плекси-стакло. Може да стои самостојно на маса и има висечки хардвер прикачен за лесно монтирање на ѕидот или вертикално или хоризонтално. Класична едноставна кутија за бела сенка. Изграден од композитен материјал; ленена табла за прикажување внатре. Одлично за проекти за белешки. Избришете ја со сува крпа. Држи до 12 инчи на 12 инчи фотографија; вкупни димензии 2,1 инчи на 15,8 инчи на 12,8 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сенка Бо Рамка Злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сенка Бо Рамка Злато

Оваа рачно изработена кутија за сенки од златно дрво доаѓа во комплет со акрилен преден дел отпорен НА У

DEN 3.33
Сенка Бо Рамка Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сенка Бо Рамка Црна

Оваа рачно изработена кутија за сенки од црно дрво доаѓа во комплет со акрилен преден дел отпорен НА УВ,

DEN 1.67
Сенка Бо Рамка Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сенка Бо Рамка Црна

Рачно изработена Кутија За Сенки Од Црно Дрво За Сувенири, Скапоцени Ситници И Повеќе Длабоки До 2 Инчи В

DEN 990.08
Сенка Бо Рамка Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сенка Бо Рамка Црна

Рачно изработена Кутија За Сенки Од Дрво Од Мед Пекан За Сувенири, Скапоцени Ситници И Повеќе До 1,625 Инчи

DEN 878.08
Сенка Бо Рамка Злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сенка Бо Рамка Злато

Оваа рачно изработена кутија за сенки од златно дрво доаѓа во комплет со акрилен преден дел отпорен НА У

DEN 990.08