• Ново
Моден Женски Фустан Со Отворен Грб Со Еднобоен Оглавник Без Ракави Со Среден Струк

Моден Женски Фустан Со Отворен Грб Со Еднобоен Оглавник Без Ракави Со Среден Струк

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Мода Женски Среден Струк Секси Еднобоен Оглавник Со Еднобоен Оглавник На Вратот Отворен Грб Фустанкарактеристики : Софтвер Материјал : Мека И Удобна Одлики : Печатена ,еластична, дишечка ткаенина обезбедува исклучителна удобност и издржливост.€ погоден за Лето содржина на пакетот : 1 x женски фустан информации За Производот : Сезона : летен Пол : Женска Пригода : Мода, Дневна Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, Секојдневен ВЕ Молиме запомнете : должината На Фустанот не вклучува трегери.Size USUKEUBust Waist Length S483462-86cm/24.41-33.86"58-68cm/22.83-26.77"60cm/23.62"M6103666-90cm/25.98-35.43"62-72cm/24.41-28.35"62cm/24.41"L8123870-94cm/27.56-37.01"66-76cm/25.98-29.92"64cm/25.20"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 62-86cm/24.41-33.86"Waist : 58-68cm/22.83-26.77"Length : 60cm/23.62"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 66-90cm/25.98-35.43"Waist : 62-72cm/24.41-28.35"Length : 62cm/24.41"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 70-94cm/27.56-37.01"Waist : 66-76cm/25.98-29.92"Length : 64cm/25.20"Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 62-86см/24.41-33.86" Половината : 58-68см/22.83-26.77" Должина : 60см/23.62"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 66-90см/25.98-35.43" Половината : 62-72см/24.41-28.35" ДОЛЖИНА : 62СМ/24.41"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 Биста : 70-94см/27.56-37.01" Половината : 66-76см/25.98-29.92" ДОЛЖИНА : 64СМ/25.20" изработен Е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив За вашето секојдневно Носење. Стилскиот и Моден дизајн ве прават попривлечни. Овој Фустан е ПРЕКРАСЕН!Не пропуштајте го овој фустан. Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Ова е подарок за пријателите, семејството или девојката.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бел фустан фустан со Долги ракави Женски Моден Темперамент Секојдневен V-Вратот Пролет И Season Сезона Елегантен Фустан СО Долги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бел фустан фустан со Долги ракави Женски Моден Темперамент Секојдневен V-Вратот Пролет И Season Сезона Елегантен Фустан СО Долги

Женски Моден Темперамент Секојдневен VВратот Пролет И Season Сезона Долг Ракав Елегантен Фустанкарактери�

DEN 0.33
Летни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Женски Летен Ракав Цветен Кружен Пуловер На Вратот Лабава Боемија Фустан Мини Партиски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Женски Летен Ракав Цветен Кружен Пуловер На Вратот Лабава Боемија Фустан Мини Партиски

Женска Летна Мода Печатени Трегери За Камизола Без Ракави Тркалезен Фустан За Вратот карактеристики : 1.

DEN 512.00
Женски Цветен Летен Фустан Вратоврска Јазол Преден В Врат Краток Ракав Возбудлив Раб А-Линија Боемски Макси Фустани Плажа Сарафан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Цветен Летен Фустан Вратоврска Јазол Преден В Врат Краток Ракав Возбудлив Раб А-Линија Боемски Макси Фустани Плажа Сарафан

Идеален За Пролет и Лето Оваа вечер расте е елегантен за свадба гостин партија фустан, ви помага да ја по

DEN 2.67
Пгерауг есенски фустани за жени фустани За жени Резервоар Со Цврста Боја Мини У Врат Памук Неправилен Раб Надвор Од Рамото Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пгерауг есенски фустани за жени фустани За жени Резервоар Со Цврста Боја Мини У Врат Памук Неправилен Раб Надвор Од Рамото Плажа

Овој Прикриен фустан на плажа е над колкот и доволно долг што не би требало да носите хеланки со него док

DEN 2.33
Сајхи Жени Печатење Мини Фустан Батвинг Ракав Преклопување Течен Замав Фустан Летна Плажа Набраздени Фустани Чипка Врвен Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сајхи Жени Печатење Мини Фустан Батвинг Ракав Преклопување Течен Замав Фустан Летна Плажа Набраздени Фустани Чипка Врвен Фустан

Жени Печати Мини Фустан Batwing Ракав Преклопуваат Течен Замав Фустан Летна Плажа Набразден Фустани Чипка

DEN 326.24
Предна Прошетка Жени Хавајски Цветни Печатени Летни Плажа Сарафан Пресече Боемски Долг Резервоар Фустан Дами Забава Без Ракави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Предна Прошетка Жени Хавајски Цветни Печатени Летни Плажа Сарафан Пресече Боемски Долг Резервоар Фустан Дами Забава Без Ракави

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Резервоар Фустан, Секојдневни Долги Фустани, �

DEN 479.84