• Ново
Ekena Millwork 12 W 48 H Средно-Америка винил, Taperormade Две еднакви панели, подигнати панели за ролетни, W Installation Shutter-Lok,-Полноќно зелено

Ekena Millwork 12 W 48 H Средно-Америка винил, Taperormade Две еднакви панели, подигнати панели за ролетни, W Installation Shutter-Lok,-Полноќно

Buyers rating:
DEN 2828.48

Износ

Облечете ги прозорците со нашите винилни ролетни. Винил -ролетни во средината на Америка вклучуваат популарна подигната панел прозорец бленда во различни големини за да ги задоволи вашите потреби. Класичниот стил на подигнати панели ролетни нудат безвременски акцент надворешноста на вашиот дом. Нашите ролетни се изработени од траен винил, еден од најразновидните надворешни материјали на денешните. Нашите винилни ролетни се одлична алтернатива на традиционалните дрвени ролетни. Тие се релативно лесни, лесни за одржување и без оштетување на вода, искривување и пилинг. Нашите винилни ролетни се достапни во целиот спектар на богати бои, и тие ви носат години на уживање. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација- Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Трајни конструкции на кополимер Карактеристики со обликувана боја. на убавина. Прифатлива цена.

Карактеристики

Производи во категоријата