• Ново
Elegantoss сет од две 11. Оз чаши во елегантна коска Кина мачка, дизајн на маче спакуван во прекрасна кутија за подароци

Elegantoss сет од две 11. Оз чаши во елегантна коска Кина мачка, дизајн на маче спакуван во прекрасна кутија за подароци

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

2 висококвалитетни коски од кинески чаши. 2 чаши во еднократно рачно изработена кутија за подароци (со лента + мушка), во дизајн на мачки на луксуз. Капацитет 11,2 мл секоја кригла. Направено од фино коска Кина. Безбеден висок квалитет, безбедна храна, микробранова и машина за миење садови. Спакувано во прекрасна кутија за подароци за да се направи совршен подарок. Комплетот вклучува коска Кина две чаши. Lightahead Elegant Bone China две чаши од 11,2 мл. 2 чаши поставени во еднократно рачно изработена кутија за подароци (со лента + мушка), во дизајн на мачки на луксуз . направени од коска Кина значи мала тежина (11,2 унца секоја кригла) и транспарентност со сила и мазно луксузно чувство . Безбедна храна, микробранова и микробранова и Безбеден машина за миење садови . Една коска Кина сет содржи : 2 чаши во дизајнот на мачки од луксуз . спакувани во прекрасна кутија за подароци за да се направи совршен подарок.

Карактеристики

Производи во категоријата