• Ново
Нулом Лолита Гроздобер Медалјон Област Килим

Нулом Лолита Гроздобер Медалјон Област Килим

Buyers rating:
DEN 464.00

Износ

Дајте му на вашиот дом безвременски изглед во домашниот декор со Овој Традиционален килим кој се одликува со неверојатен класичен дизајн. Овој 100% Полипропиленски килим сигурно ќе биде главен во вашиот дом. Машина Произведена Во Турција. Направено од 100% Полипропилен. Бургундска боја.

Карактеристики

Производи во категоријата