• Ново
Лазер Остар L181RGH - Baitholder Надолу Око Офсет Кука, Црвена, Големина 2, Пакет

Лазер Остар L181RGH - Baitholder Надолу Око Офсет Кука, Црвена, Големина 2, Пакет

Buyers rating:
DEN 34.88

Износ

Лазер остар премиум опрема за риболов ви дава аголен раб кога ви е најпотребен. Оваа Кука за Офсет Со Остри Мамки Со Лазер Има две парчиња за да ја оптимизира силата на држење. Куките За Држачи за Мамки Со Канџи од Орел се дизајнирани и конструирани во Соединетите држави и е одличен начин да ја претставите вашата апликација за мамка. Орел Канџа Лазер Остар Мамка Надолу Око Офсет Кука, Црвена, Големина 2, 10 Пакет Лазер Остар L181 RGH - 2 Baitholder Надолу Око Офсет Кука, Црвена, Големина 2, 10 Пакет. Лазер Остри Куки Се Дизајнирани, конструирани и тестирани во Соединетите држави користејќи Американски Челик, патентираната лазерска Остра игла и фалсификуваната технологија обезбедува поостро, посилно, подолго држење од водечката конкуренција. Ултра-остар и супер издржлив игла точка кука точка вклучени на Сите Лазер Остри куки заедно со намена изградена, техника специфични кука дизајни може да се подобри поврземе сооднос и презентација. Сите Куки Со Канџи Од Орел, вклучително И Лазер Шарп, се направени од високо јаглероден челик добиен од Соединетите држави. Орел Канџа Лазер Остри Куки За Риби се изградени да издржат и да ги задоволат потребите на риболовците кои бараат, од почетници до риболовци на турнири. Процесот на термичка обработка тестиран на време обезбедува куките да бидат силни и издржливи. Куките се смислено обложени со соодветен материјал за секој случај на употреба, зголемувајќи ја издржливоста. Внимателното и намерно инженерство гарантира дека куките се добро прилагодени на задачата што ја имате, без разлика дали користите кука специфична за техника или нешто повеќе разноврсно за поширока употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

- Финес Хибриден Црв
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Финес Хибриден Црв

Хибридниот Црв Г Финес е замисла на проперсоналот; Мајк Меклеланд Тој помина повеќе од неколку часа на в

DEN 0.33
Мустад Широк Јаз Кука За Крцкање -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мустад Широк Јаз Кука За Крцкање -

Куката За Крцкање е популарна кука за таргетирање На Попрскана Пастрмка, но исто така И Црвена Риба, Бас

DEN 230.24
Гамакацу Црв Офсет Црна Големина 6pk
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гамакацу Црв Офсет Црна Големина 6pk

Ова е нашата стандардна кука за црви за офсет Свиокот О ' Шонеси го претпочитаат нашите врвни про Арон Ма

DEN 287.84
Сопственик Аки Пресврт Кука, 8 0
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сопственик Аки Пресврт Кука, 8 0

Закривена точка на поместување со тешка фалсификувана нога и Обратна Точка на Сечење на свиокот, куката

DEN 1.00
Беркли® Фузија Абердин Куки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли® Фузија Абердин Куки

Беркли Фузија19 куките се насочени кон сите, од почетниците до страствениот риболовец Абердин е испроба�

DEN 1.00
Гамакацу Октопод Куки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гамакацу Октопод Куки

Најразновидната кука на гамакацу, Куката За Октопод Гамакацу одамна е позната по својата издржливост и

DEN 799.20
Неко Кука Црн Никел 2
  • Ново
Оценка на клиентот:

Неко Кука Црн Никел 2

ВМЦ Неко кука е совршен за откачен местење Се одликува со точка на поместување од 3 степени, долго стебло

DEN 799.20
Гамакацу Кобра 27
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гамакацу Кобра 27

Именуван по својот карактеристичен дизајн На главата, Кобра 27 на Гамакацу доаѓа со опционални најлонск�

DEN 0.67
Гамакацу Октопод Куки, 7пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гамакацу Октопод Куки, 7пк

Најразновидната кука на гамакацу, Куката За Октопод Гамакацу одамна е позната по својата издржливост и

DEN 2.00
Гамакацу Г-Финесе Требл Хук
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гамакацу Г-Финесе Требл Хук

Гамакацу Г Финесе високата кука е потенка, поостра и посилна од обичните високи тонови Всушност, Куката

DEN 271.84