• Ново
Аквагард Женски Заоблен Фудбалски Рингер Премиум

Аквагард Женски Заоблен Фудбалски Рингер Премиум

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Модерен спин на класичен стил. Ретро рингер маичката е совршена, разноврсна, покачена основна. Контрастното ребро на јаката и ракавите, поврзано со контрастната лента за само-ткаенина надолу по рамото, додава модерен блесок на класичниот рингер. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 5,5 мл. 100% чешлана памучна маичка со прстен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица

Спецификација : Марка : Фник Стил : Секојдневен, Гроздобер Тип На Ракав : Краток Ракав Јака : Тркалезна Ја�

DEN 2.67