• Ново
Престиж Кралската Колекција Ниво Скала Пешкир Бар Со Точки Детали

Престиж Кралската Колекција Ниво Скала Пешкир Бар Со Точки Детали

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Барот за крпи за скали Од Колекцијата Сојузнички Месинг е совршен додаток на секоја бања. 4-те нивоа на висина го прават забавно редењето украсни крпи и овозможува лентата за пешкири да биде пријателска за корисниците на сите височини. Не само што оваа лента за крпи за скали е ефикасна, таа е уникатна и високо софистицирана и стилска. Координирајте ја оваа ставка со некои соодветни додатоци од Сојузнички Месинг или измешајте стилови користејќи ја истата завршница! Изработени од цврст месинг и издржлива дизајнерска завршница;Ефикасно го користи просторот во вашата бања;Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн;хардверот со Скриена завртка лесно се инсталира;Достапен во широк спектар на завршни дизајнерски завршетоци;Ограничена доживотна гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата