• Ново
ЛАВИНА WINTER 215 50Р 95Х БСВ ЗИМСКА ГУМА Одговара: 2012-Форд Фокус Титаниум, -Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС-Т

ЛАВИНА WINTER 215 50Р 95Х БСВ ЗИМСКА ГУМА Одговара: 2012-Форд Фокус Титаниум, -Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС-Т

Buyers rating:
DEN 1214.88

Износ

ХЕРКУЛЕС Лавина R 215/50 R17 XL 95 H BSW ХЕРКУЛЕС Лавина RT 215/50 R17 95 H Гума : - ексклузивна Технологија за Зафат За Снег интегрирани карактеристики - троен полимер, соединение за ладно време - шипки Со Тенок мерач-жлебови во форма на снег во форма на Заб - Ја Носи Планинската Снегулка Со Три Врвови (3 PMSF) симбол-Опремување НА ЛАВИНАТА R СО СЕРИОЗНИ МОЖНОСТИ ЗА ЛАДНО ВРЕМЕ-ЈА ПОДОБРУВА ЦЕЛОКУПНАТА Влечна Сила, Управување И Ракување ПРИ СУРОВО ЗИМСКО ВРЕМЕ - ОБЕЗБЕДЕТЕ ЗГОЛЕМЕНА ФЛЕКСИБИЛНОСТ И Гризечки Рабови За Супериорна Контрола-Фатете и држете снег Во Шарата За да обезбедите влечење снег - снег-Снег - ги исполнува потребните критериуми за изведба за употреба во тешки услови на снег - 3 години Гаранција Одговара : 2019-23 Хонда граѓански екс - Л 2012 субару Аутбек 2.5 ЈАС ТУРНЕЈА 2007-08 ТОЈОТА МАТРИКС Хр 2014-18 ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ ТИТАНИУМ 2016-19 Шевролет Волт Лт 2007-08 понтијак вибе база 2017-23 шевролет болт ев лт 2003-06 Тојота Матрикс Хрс 2019-22 хонда ИНСАЈТ екс 2022-23 Шевролет БОЛТ ЕУВ ЛТ 2004 КРАЈСЛЕР Себринг Лимитед 2023 АКУРА ИНТЕГРА БАЗА 1997-2003 Крајслер Себринг Лкси 2001-02 доџ стратус р/т 2015-18 волво в60 т5 2019-21 волво в60 Т5 Импулс 1997-2000 ДОЏ ОДМАЗДНИК и повеќе-додадете Го Вашето Возило Во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бриџстоун Потенца С 225 50Р 98И Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бриџстоун Потенца С 225 50Р 98И Гума

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1.67