• Ново
Стрип Филм-Темниот Витез Се Крева-Мачка-Социјален Алпинист Ѕиден Постер, 22.375 34

Стрип Филм-Темниот Витез Се Крева-Мачка-Социјален Алпинист Ѕиден Постер, 22.375 34

Buyers rating:
DEN 1270.24

Износ

Овој Тренд Меѓународен ДК Стрип Филм - Темниот Витез Се Крева-Мачка-Социјален Алпинист Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен ДЦ Стрип Филм - Темниот Витез Се Крева-Мачка-Социјален Алпинист Ѕиден Постер Врамени Трендови Постерите имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Карактеристики

Производи во категоријата