• Ново
Ремингтон Рм5520р Родео Про Гас Синџир Видов, 20

Ремингтон Рм5520р Родео Про Гас Синџир Видов, 20

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Мотор со 2 циклуси, брзо палење, 20" бар и синџир опремен со големи шила за држење и низок синџир на повратен удар, автоматски рачки за масло и анти-вибрации. Ремингтон Родео Про 20 " Гасна Моторна Пила : Моќен гасен мотор од 55 кубика. Се одликува со лента и синџир со низок повратен удар од 20 инчи, картер со про-одделение и запчаник помагаат лесно да се пресечат дури и големите стебла. Има 2-насочен систем за стартување, кабел За влечење Со Брзо Стартување и електронско палење за лесно, сигурно стартување. Предни и задни антивибрациони рачки за зголемена удобност и контрола. Моторната пила 20" вклучува тежок случај за патување за безбеден превоз. Целосно собрани. 2-годишна ограничена гаранција. Број на модел : 41БИЈ85АГ983.

Карактеристики

Производи во категоријата

Санрио Куроми Автомобил Перница Каваи Мимелоди Цртан Филм Кадифен Перница Перница Автомобил Потпирач За Глава Безбедносен Ремен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Санрио Куроми Автомобил Перница Каваи Мимелоди Цртан Филм Кадифен Перница Перница Автомобил Потпирач За Глава Безбедносен Ремен

Категорија : Автомобил Перница материјал : ПП памукстил : цртан филм боја : Mymelody Color : куромикуроми лумбал�

DEN 0.67
Преживее Стил плус Мало Момче Машки Обични Панталони Почва Лабава Памучна Постелнина Цути Машки Јога Панталони Греди Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Преживее Стил плус Мало Момче Машки Обични Панталони Почва Лабава Памучна Постелнина Цути Машки Јога Панталони Греди Панталони

Сезона : Четири Сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневен, Плажа Материјал : Памук Стил : Секојдневен, Плажа...

DEN 639.20
Торби Торба За Полнење Бонбони Со Врвки-Трик или Третирајте Кеси од Неткаен материјал Преносни Добри Чанти За Деца Ги Фаворизира
  • Ново
Оценка на клиентот:

Торби Торба За Полнење Бонбони Со Врвки-Трик или Третирајте Кеси од Неткаен материјал Преносни Добри Чанти За Деца Ги Фаворизира

краток опис не е достапен Прекрасна вештерка : Оваа чанта додава уникатно чувство во вашиот ентериер со

DEN 303.84