• Ново
Претходна Пет Производи 24 Вертикална Лима Корен Дрво Птица Костур

Претходна Пет Производи 24 Вертикална Лима Корен Дрво Птица Костур

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Претходна Миленичиња Производи Откачен Дрво 24 " Вертикалниот Костур За Птици Од Дрво е направен од Коренот На Лима, ултра тврдо дрво што се користи за долготрајна издржливост. Природната неправилна форма на овој костур обезбедува одлична вежба за стапалата додека птиците одат и се качуваат нагоре, надолу и наоколу. Седалото мери 24" Високо.За Prevue Hendryx Prevue Hendryx е водечки производител и увозник на кафези за миленичиња во Соединетите држави. Пионерски и иновативен пазар на кафези за миленичиња од 1869 година, компанијата со седиште во Чикаго е единствениот американски производител што нуди целосна линија на производи од кафези за птици, играчки и додатоци. Преуредување На Производи За Домашни Миленици Откачено Дрво 24" Вертикалното Дрво Птичји Костур е направено од Коренот На Лима, ултра тврдо дрво што се користи за долготрајна издржливост. Природната неправилна форма на овој костур обезбедува одлична вежба за стапалата додека птиците одат и се качуваат нагоре, надолу и наоколу. Седалото е Високо 24". За Prevue Hendryx Prevue Hendryx е водечки производител и увозник на кафези за миленичиња во Соединетите држави. Пионерски и иновативен пазар на кафези за миленичиња од 1869 година, компанијата со седиште во Чикаго е единствениот американски производител што нуди целосна линија на производи од кафези за птици, играчки и додатоци.

Карактеристики

Производи во категоријата