• Ново
Уникатен Медалјон За Разбој Ричмонд Лесен Мулти Црн 7' 10 Квадратен Медалјон Традиционален Совршен За Трпезарија Дневна Соба Соба За Кревети Детска Соба

Уникатен Медалјон За Разбој Ричмонд Лесен Мулти Црн 7' 10 Квадратен Медалјон Традиционален Совршен За Трпезарија Дневна Соба

Buyers rating:
DEN 1065.60

Износ

Од Колекцијата Ричмонд, овој килим произлегува смирувачки вибрации со своите привлечни светли тонови. Едноставно во дизајнот, основата со светла нијанса ќе направи секое поставување да се чувствува ветровито и свежо. Непромислено и отпорно на дамки, парчето лесно се чисти и ќе го издржи тестот на времето. Идеален за модерни домови, овој килим ќе остави доста впечаток!. Карактеристики на производот : Боја(И) : слонова коска, фуксија розова, зелена, сина, жолта и црна. Машина направена. Среден куп. Поддршка : да. Традиционален модел на медалјон со потресен изглед. Се препорачува само за внатрешна употреба. Лесен за чистење, отпорен на дамки и не пролева. Користете подлога за тепих за да го намалите лизгањето и лизгањето. Тепих рампа продаваат одделно. Произведено Во Турција. Инструкции за нега : место чиста само. Редовно вакуумирање. Користете средство за чистење теписи, но треба да се исуши веднаш и рамномерно. Во случај на набори - превртете го килимот во спротивна насока, притоа притискајќи на килимот-земете го работ, превртете го таму каде што има бразда и полека повлечете го килимот назад, притоа притискајќи надолу врз браздата. Димензии : 7.8 'широк х 7.8' долг. Висина на купот : 0,5". Материјал(и) : полипропилен. Поддршка : памук слонова Коска и фуксија розова медалјон област фрли килим. Машина направена и среден куп; потресена завршница. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува само за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Квадратниот килим е широк 7,8 стапки и долг 7,8 стапки.

Карактеристики

Производи во категоријата

од Dearfoams женски папучи за затнување
  • Ново
Оценка на клиентот:

од Dearfoams женски папучи за затнување

DF од Dearfoams Womans Chenille Spage Slippe ќе ги третира нозете на трендовски преземање на безвремената силуета за затну

DEN 256.00
Gloria Vanderbilt Women's Amanda Classic Classic Tapered Jean
  • Ново
Оценка на клиентот:

Gloria Vanderbilt Women's Amanda Classic Classic Tapered Jean

Gloria Vanderbilt Amanda Core Jean е оригиналното вклопување решение Jeanан Класичното вклопување седи на природна поло�

DEN 720.00