• Ново
Држач За Картички маирбеон Модерен Водоотпорен Алуминиум Мажи Жени Стилски ПАТУВАЊЕ Рфид Блокирање Паричник Дневна Употреба

Држач За Картички маирбеон Модерен Водоотпорен Алуминиум Мажи Жени Стилски ПАТУВАЊЕ Рфид Блокирање Паричник Дневна Употреба

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Опис : Висококвалитетно алуминиумско куќиште, лесно, отпорно на абење, силно и спречува виткање картички. Има мазен и модерен изглед, кој може да ги привлече луѓето attention.It има 6 слотови. Може да се користи за чување визит-картички, кредитни картички и други мали нешта. Чувајте ги вашите картички чисти и уредни и изгледајте професионално. И ТОА Е РФИД blocking.It изработен е од алуминиум и пластичен материјал и има долг работен век.Должината на овој производ е 11 см, ширината е 7,5 см, а дебелината е 2 см.Овој производ е погоден за патување, на отворено, деловен состанок, канцеларија итн.Име На ставка : Држач За Картичкиматеријал : Алуминиумкарактеристики : Водоотпорен, Рфид Блокирање, 6 Прегради Детали За Големина : Големина : Должина : 11см/4.33", Ширина : 7,5 см/2,95", Висина : 2см/0,79 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Држач За Картички Висококвалитетно алуминиумско куќиште, лесно, отпорно на абење, силно и спречува виткање картички. Има мазен и модерен изглед, што може да го привлече вниманието на луѓето. Таа има 6 слотови. Може да се користи за чување визит-картички, кредитни картички и други мали нешта. Чувајте ги вашите картички чисти и уредни и изгледајте професионално. И тоа е рфид блокирање. Изработен е од алуминиум и пластичен материјал и има долг работен век. Должината на овој производ е 11 см, ширината е 7,5 см, а дебелината е 2 см. Овој производ е погоден за патување, на отворено, деловен состанок, канцеларија итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Средновековен Појас Торбичка Половината Торба Преносни Стп Кожа Опрема Подарок Чанта Фани За Игра Костим Носење Косплеј Ноќта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Средновековен Појас Торбичка Половината Торба Преносни Стп Кожа Опрема Подарок Чанта Фани За Игра Костим Носење Косплеј Ноќта

Средновековен Појас Торбичка Половината Торба Преносни Стп Кожа Опрема Подарок Чанта Фани Пакет За Игр

DEN 1.33
ТАБЛЕТ ВЕРТИКАЛЕН ГЛАСНИК
  • Ново
Оценка на клиентот:

ТАБЛЕТ ВЕРТИКАЛЕН ГЛАСНИК

Отворот на размавта со магнетно затворање се отвора кон главниот оддел и голем преден отворен џеб...

DEN 0.33
јолај модна лична карта краток паричник решетка со цврста боја жените имаат чанта повеќе слотови картичка спојка торба телефон
  • Ново
Оценка на клиентот:

јолај модна лична карта краток паричник решетка со цврста боја жените имаат чанта повеќе слотови картичка спојка торба телефон

Модна ЛИЧНА КАРТА Краток Паричник Решетка Со Цврста Боја Жените Имаат Чанта Повеќе Слотови За Картички

DEN 367.84
Дами Вики Двоен поштенски коњак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Вики Двоен поштенски коњак

Кога барате совршена торба за носење со вашата нова облека или лесна торба што ќе ја носите за ноќ на заб

DEN 324.64
Лична Картичка Случај
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лична Картичка Случај

Ролодекс Носење Случај За Бизнис КартичкаРозоваКожа2.5 "Висина x 3.5" Ширина Розова Лична Картичка Случај �

DEN 399.84
Мировник Платно Црна Опрема Торба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мировник Платно Црна Опрема Торба

Нашата Торба За Опрема е дизајнирана да организира балистички елеци и носачи, шлем, очила, маска за гас, �

DEN 271.84
Цик Цак Розова Гласник Торба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цик Цак Розова Гласник Торба

Вашето дете ќе зборува за игралиштето со Дивината 13 х 10 Инчен Гласник Торба! Оваа торба за гласници има п

DEN 527.84