• Ново
О Залив Тафтуван Геометриски Мотив Област Килим, фт. Тркалезна, Крем И Светло Сина

О Залив Тафтуван Геометриски Мотив Област Килим, фт. Тркалезна, Крем И Светло Сина

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Окс Беј Тафтуван Геометриски Мотив Област Килим, 6 ' Круг, Крем И Светло Сина : Рачно изработено Во Индија, ова парче претрпе деликатна изработка за да донесе висококвалитетно парче во вашиот дом. Геометрискиот стил на ова парче е исто така прекрасен додаток на различни домашни или канцелариски простори. Добро тонираните креми, сиви и блуз добро се мешаат со тафтуваните текстури кои ќе комплиментираат широк спектар на стилови. Без разлика каде ќе одлучите да го поставите ова парче, сигурно ќе донесе одличен стил и среќа уште многу години. Изработени од 100% Волна. Памучна Подлога. Рака Тафтувана Во Индија. Идеално парче акцент за врзување декор заедно. Влошките за тепих препорачуваат долговечност, безбедност и избегнување гребнатини. Чистење и Нега : Вакуум без бар за тепање 2 до 4 пати месечно. Редовно ротирајте. Исчистете го местото со брзо дејство ако се случи истурање за да не се постават трајните дамки. За истурање течност, користете чиста и необоена крпа за цврсто да притиснете околу излевањето за да апсорбирате што е можно повеќе. Не тријте! За тешко отстранување на дамки, се препорачува професионално чистење на килим. Ве молиме запомнете : сликите може да варираат во зависност од резолуцијата на екранот.

Карактеристики

Производи во категоријата