• Ново
Машки Клип Завршува Белата Опашка Елен Еластични Прерамки Сад Направени

Машки Клип Завршува Белата Опашка Елен Еластични Прерамки Сад Направени

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Овие прерамки За Елени Од серијата диви животни се издржливи и изработени од квалитетна еластика. Се одликува со четири тешки метални клипови кои нема да се лизгаат и ќе траат со години. Овие трегери се прилагодуваат од 33,5-49 инчи. Гордо направени во САД. Материјалот е Еластичен. 2 Инчен Широк Х-заден стил со кожна задна лепенка. Црни метални прилагодувачи и краеви на клипови. Прилагодете 33,5 х 49 инчи долго. Произведено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата

С Оптика Очила За Сонце
  • Ново
Оценка на клиентот:

С Оптика Очила За Сонце

Испорачувајќи единаесет слоја супериорна технологија на поларизирани леќи, Очилата За Сонце "Крал На Ш�

DEN 2.00