• Ново
Френклин Месинг Дрво Плоштад Едно Празно Ѕид Плоча

Френклин Месинг Дрво Плоштад Едно Празно Ѕид Плоча

Buyers rating:
DEN 143.84

Износ

Декоративните ѕидни плочи се едноставен начин за трансформирање на изгледот на секоја соба. Оваа колекција е достапна во најпопуларните опции за завршна обработка денес. Достапни се дополнителни конфигурации за да го олесните завршувањето на вашиот проект. Нашите дрвени ѕидни плочи се идеални за обојување или завршување за координација со постојните дрвени работи, облоги или ѕидни бои. Едноставен, природен изглед на Незавршено Дрво. Декоративен празен капак со природен дизајн на дрво. Вклучен хардвер за монтирање.

Карактеристики

Производи во категоријата