• Ново
Потресени Дрво Кора И Стап Позадина

Потресени Дрво Кора И Стап Позадина

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Трансформирајте ѕид како никогаш досега Со Потресена Кора Од Дрво и Залепете Позадина.Прекрасни дрвени штици оживуваат со цимери револуционерна Кора и Стап Позадина. Инспириран од изгледот на вистинско рустикално дрво, реновирајте ги ѕидовите за само неколку часа со овој автентичен целосно отстранлив, создадете ѕид со изјава или преуредете област во просторијата. Само измерете, излупете и залепете! Отстранете и преуредите доколку е потребно без оштетување на ѕидовите.Плус, не само за ѕидови, Потресени Дрво Кора И Стап Позадина е совршен ЗА САМ. Украсете врати, влезови, кабинети, скали, мебел, рамки, огледала и многу повеќе. Ова е најкул и најлесната позадина што некогаш ќе ја закачите и отстраните!Нашите Потресени дрвени кора и стап позадина карактеристики : еден лист широк 20,5 инчи x 16,5 ft Just кора и stick No mess апликација брза, забавна и лесна нанесете на која било мазна, рамна површина, вклучувајќи ѕидови, мебел, рамки за фотографии и повеќе позиционирани од еден проект до СЛЕДНИОТ DIY мора да има отпечатено на висококвалитетен винилпил за веднаш да се отстрани совршен за изнајмувачи и Сопствениците на Куќи се Совпаѓаат Со оваа Шема има пад од 20,5 инчи или 52,07 сантиметри. Вклучува 1 ролна - 18 инчи широк х 18,86 стапки со натпревар за пад и повторување од 20,5 инчи. Покрива 28,18 квадратни метри. 100% отстранлив. Нанесете на која било мазна, чиста, рамна површина, производот може да не се прилепува на нечисти, текстурирани, неодамна насликани или нелепливи површини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чесапик Creamвори Крем Дрво Позадина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чесапик Creamвори Крем Дрво Позадина

Creamвори Крем Дрво Позадина Од Чесапик Со изгледот на истрошеното дрво, оваа крем позадина има геометрис�

DEN 94.24
Чесапик Гринич Крем Дрво Позадина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чесапик Гринич Крем Дрво Позадина

Гринич Крем Дрво Позадина Од Чесапик Оваа извонредна позадина создава изглед на ѕид со дрвени облоги...

DEN 543.84
Nuwallpaper Штици Кора И Стап Позадина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Nuwallpaper Штици Кора И Стап Позадина

Креирај дрво функција ѕид на вашите соништа со оваа кора и стап позадина Малку издржаните штици од вешт�

DEN 3.33
Отстранлива Позадина 9 стапки 2 стапки - Шумски Шумски Животни Есенски Есенски Лисја Елени Рустикални Дрвја Прилагодена Претходно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Отстранлива Позадина 9 стапки 2 стапки - Шумски Шумски Животни Есенски Есенски Лисја Елени Рустикални Дрвја Прилагодена Претходно

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Паѓа Остава Шумски Животни Елени Рустикален Лажица Отстранлив

DEN 0.67