• Ново
SeaStar HF Хидраулични Мета Фитинг 3 8 Цевка

SeaStar HF Хидраулични Мета Фитинг 3 8 Цевка

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

3/8 " фитинзи за компресија кои користат 9/16"-24 дополнителна фина нишка. Сите seastar рачни хидраулични системи за управување го користат истиот стил на фитинзи за сите апликации. Sea Star HF5531 Хидраулични Мета Фитинг 3/8" Цевка : Sea Star HF5531 хидраулични мета фитинг 3/8" цевка. Алуминиум. 3 по комплет.

Карактеристики

Производи во категоријата

- 0. во. Брзо Поврзување Маичка
  • Ново
Оценка на клиентот:

- 0. во. Брзо Поврзување Маичка

Карактеристика Брзо Поврзување На Држачот До 250 Psi, 1 Парче Делови За Склопување Или Losequick Connect Дизајн Ово

DEN 1.33
Делта Бања Отпад Собранието Во Хром
  • Ново
Оценка на клиентот:

Делта Бања Отпад Собранието Во Хром

Делта Бања Отпад Собранието Во хром Петиуправувана одвод механизам за када пополнете, 131 / 2" максимално �

DEN 0.67
Спајсер Универзален Зглоб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спајсер Универзален Зглоб

Кога ќе го видите името На Спајсер, знаете дека купувате најквалитетен производ на располагање Спајсер

DEN 495.52