• Ново
Кал Фати - Скејтборд Тркала, & 100а, Црна И Бела Дизајн

Кал Фати - Скејтборд Тркала, & 100а, Црна И Бела Дизајн

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Брз Дизајн Серијата Тркала Фати-22 Е дизајнирана за брзина, зафат и премиум мобилност. Дијаметарот од 52мм го оптимизира забрзувањето и ги зголемува техничките перформанси до максимум, додека цврстината ОД 100А обезбедува луда брзина тоа е доволно добро за добрите.Совршено Тркало Наоколу Без разлика дали ги уништувате улиците или го менувате во паркот, овие тркала се ефикасни, долготрајни и сериозно издржливи. Комбинацијата на помала големина со екстра-тврд дурометар го обезбедува најдоброто од двата света — доволно стабилни за слетување болни трикови и доволно брзо за да се добие со леснотија. Овие тркала се крајниот избор за аматери и професионалци.Кул и Класичен Серијата Фати-22 Тркала содржи седум рад дизајни во елегантен, црно-бел дизајн. Држете се До Старата Школа за изглед кој потсетува на поедноставни времиња, или исечкајте го садот со Ол-Стар, тврд дизајн што го фрла назад во домот на скејтбордингот. Со толку многу опции, сигурно ќе најдете оној што ви одговара. Мала ГОЛЕМИНА — дијаметар од 52мм е идеален за трик и техничко возење. ИДЕАЛНА ЦВРСТИНА-тркалата ОД 100А СТП се совршена комбинација на брзина и зафат. РАЗНОВИДНА УПОТРЕБА-одличен избор за лизгање улица, рампи, базени и паркови. КЛАСИЧЕН ИЗГЛЕД - црно-белите дизајни додаваат кул допир на секоја табла.

Карактеристики

Производи во категоријата

Kryptonics Cruiser скејтборд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Kryptonics Cruiser скејтборд

30инчниот скејтборд Крузер од Криптоника е одличен скејтборд за крстарење на средно ниво Цврстата палуб

DEN 2383.68
Криптоника Торпедо Пејни скејтборд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Криптоника Торпедо Пејни скејтборд

Оригиналната табла со торпедо е одличен поли крстосувач за да ве привлече Високото влијание и hiflex палуб

DEN 2444.48