• Ново
Примарно Злато Карат Бело Злато Половина Круг Бенд Големина 13.5

Примарно Злато Карат Бело Злато Половина Круг Бенд Големина 13.5

Buyers rating:
DEN 1120.00

Износ

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 10 каратно бело злато. Оваа полукружна лента од 2 мм сигурно ќе додаде елемент на возбуда на вашиот прст и ќе дојде во големина на прст 13,5. Метална Тежина : 1,75 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Половина Круг Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато.

Карактеристики

Производи во категоријата

14к Diam Дијамант Канал Бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

14к Diam Дијамант Канал Бенд

14к Diam Дијамантски Канал Бенд Тип На Производ : НакитНакит Тип : ПрстениПрстен Тип : Свадба БендовиМатери�

DEN 0.67