• Ново
Полумесечина Фалсификувани Легура Ноктите Извлекувач

Полумесечина Фалсификувани Легура Ноктите Извлекувач

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Полумесечина 19 во. Фалсификуваниот Извлекувач на Нокти Од Легура е задолжителен за професионалци и сопственици на куќи за неговата корисност и сила. Изграден да трае, се одликува со дизајн на спој на кутија со зацврстена, калена вилица и фалсификувана легура конструкција која се справува со груби услови на работното место. Подготвен за справување со рамни нокти, дизајнот е достапен со долга или кратка вилица и завршен во црн емајл За дополнителна Издржливост Кутија-спој, фалсификувана легура, стврдната и калена вилица за цврста цврстина. Достапно во краток или долг дизајн на вилицата. Црна емајл завршница нуди дополнителна издржливост. Во согласност СО Американскиот фед. Спецификации. ГГГ-П-79 лб., тип 1, класа-1.

Карактеристики

Производи во категоријата