• Ново
Теравита Бадем Бел Чај

Теравита Бадем Бел Чај

Buyers rating:
DEN 53.44

Износ

Бадем Бел Чај Бадем Бел Чај Е Бел чај со вкус на уста ќе уживате во секое време!Состојки : Бел чај, Бадеми (Бланширани, Исечени) и природен вкус на бадем.Теравита е ексклузивна линија на производи со врвен квалитет, природни извори кои ги користат само најдобрите, најчистите и најмоќните состојки пронајдени низ целиот свет. Теравита е обележана со највисоките можни стандарди за чистота, потенција, стабилност и свежина. Сите наши производи се подготвени со највисоки елементи за контрола на квалитетот, од суровини низ целиот производствен процес, до моментот кога шишињата или кесите се запечатени за свежина и се испраќаат до вас. Нашите највисоки можни стандарди се сертифицирани од независни лаборатории и поддржани од нашата лична гаранција.Теравита постои за да се исполнат и да се обезбеди здравјето и благосостојбата на вашето семејство без штетни ефекти или хемикалии и лекови на рецепт. Ние се стремиме да ги направиме сите наши производи достапни и сигурни и постојано бараме пазар за да ја одржиме нашата достапност и да бараме нови начини да ви служиме вам и на оние што ги сакате. Теравита стана доверливо име за домаќинството за многу семејства и може да ви ги донесе и вашите најдобрите хербални додатоци, мешавини, чаеви и зачини кои се на пазарот денес.Теравита е спакувана во контејнери за рециклирање, отпорни на храна, кои можат да се рециклираат.Зооскејп е горд што е ексклузивен дистрибутер На Чаеви Од Теравита, билки и додатоци во Соединетите држави, Канада и ширум светот.. Спакувани во Соединетите држави во сертифициран објект c GMP (тековна Добра Производствена Практика). Нема полнила. Производител : Теравита. Големина : 25 Кесички Чај. Кесички Бел Чај-Спакувани во пригодна исправена торбичка!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чајот на инко, Белата Кајсија, Фл. Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чајот на инко, Белата Кајсија, Фл. Оз

ЧАЈОТ НА ИНКО, БЕЛАТА КАЈСИЈА Е САМО МАЛКУ ПОДОБАР ЗА ВАС ОВОЈ ПРОИЗВОД СОДРЖИ 50 КАЛОРИИ ПО ШИШЕ И ПОСЕДУ

DEN 111.68
Бел Чај Со Вкус На Сирење Теравита
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бел Чај Со Вкус На Сирење Теравита

Бел Чај Со Вкус На сирење (Лабав)Нашиот Бел Чај Со Вкус На Сирење е Бел чај со вкус на уста Со Јасмин во ко�

DEN 143.84