• Ново
Отвел Темно Кафеава Модерна Биро

Отвел Темно Кафеава Модерна Биро

Buyers rating:
DEN 1119.20

Износ

Задебелени, блокирани нозе Во Форма На Х го прават ова едно карактеристично биро! Современото Биро Отвел е најсоодветно за употреба во домашната канцеларија и има корисни, истакнати карактеристики : големата работна површина го олеснува започнувањето со работа додека две фиоки, потпирајќи се на слајдови за метални фиоки, обезбедуваат добра количина на складирање за основните работи на малото работно место. Малезиските занаетчии земаат цврсто гумено дрво и инженерско дрво, го преклопуваат со богат темно кафеав фурнир и го пакуваат модерното биро за пишување во картонска картонска кутија. По распакувањето на дрвеното компјутерско биро, ќе откриете дека е потребно склопување (вклучени се упатства за склопување). Средете се по напорниот работен ден со бришење на површините на домашната канцеларија чисти со сува крпа. Бакстон Студио Отвел Темно Кафеава Модерното Биро За Пишување Биро е совршен додаток на домот/канцеларијата каде што се комбинираат стилот, удобноста и функционалноста. Прекрасната темно кафеава завршница го збогатува изгледот. Цврстата конструкција обезбедува подолг животен век. Цврст и издржлив метал.

Карактеристики

Производи во категоријата

Модвеј Бин Канцеларија Биро Во Даб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Модвеј Бин Канцеларија Биро Во Даб

Проблемот со работните клупи е што додека прават многу, често кажуваат малку Бин го коригира прашањето �

DEN 1599.84
Биро, Повеќе Бои
  • Ново
Оценка на клиентот:

Биро, Повеќе Бои

Дрвена Биро За Пишување Со Пространа Опција За Складирање, Кафеава И Црна Боја Салторо Шерпи Обезбедет�

DEN 1679.84
Перси 4-Биро За Пишување оддел Греј
  • Ново
Оценка на клиентот:

Перси 4-Биро За Пишување оддел Греј

Дополнете ја вашата тема за модерен дизајн од средината на векот со ова елегантно биро за пишување дрво

DEN 1599.84