• Ново
Фуџи Казе-Помош Некогаш Боли Никогаш-Оод Издание Боја Винил+Флекси Диск+ГОЛЕМ постер

Фуџи Казе-Помош Некогаш Боли Никогаш-Оод Издание Боја Винил+Флекси Диск+ГОЛЕМ постер

Buyers rating:
DEN 1551.84

Износ

Бис печатот на ЛП "ПОМОШ НЕКОГАШ ПОВРЕДЕН НИКОГАШ (ограничено издание)" објавен на 23 септември 2020 година конечно е тука! Првиот албум НА казе Фуџи "ПОМОШ НИКОГАШ НЕ БОЛИ НИКОГАШ", кој го сними 1-то место (*) На топ листите На Орикон и Билборд, е направен во долгоочекуван рекорд. 2лп во тешка категорија 180гр винил во боја, јакна од портата, флексибилен лист и преголем постер што содржи "Нан-Нан-в (ТВ МИКС)" се вклучени. Тоа ќе биде табла за производство со ограничена количина, затоа ве молиме направете резервација рано. 1, Билборд ЈАПОНИЈА Сеопфатна Албумска Табела "ЖЕШКИ АЛБУМИ" (со 6/1) Бр.1. Фуџи Казе-Помош Некогаш Боли Никогаш-Оод Издание 2x Боја Винил+Флекси Диск+ГОЛЕМ постер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ум Мозоци-Ум Мозоци-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ум Мозоци-Ум Мозоци-Винил

Мозокот на умот е нов проект за бенд / снимање со Потекло Од Атина, ГА со поранешниот член На оливија Трем

DEN 2.00
Примарен Крик-Кримаделика-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Примарен Крик-Кримаделика-Винил

(2лп сет) нема потценување на важноста на "Кримаделика", "рекорд" што ги донесе киселата куќа, техно И рејв

DEN 2.67
Нека Се Тркалаат Добрите Времиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нека Се Тркалаат Добрите Времиња

Познат како Цитат;Кралот На Џубоксот;, тој беше многу популарен и кај црнобелата публика во подоцнежнит�

DEN 395.52
Баба Маал-Битие-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Баба Маал-Битие-Винил

Стандард 12" 140ГР ЛП со сјајна завршница и внатрешна хартија Визионерската пејачка, културен амбасадор, е

DEN 415.68
Дабеул-Индастудио-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дабеул-Индастудио-Винил

Винил лп притискање Компилација од 12 песни од неговите сопствени видеа објавени на неговиот канал На Ју

DEN 2.67