• Ново
Кетринс Плус Големина Супрема Ракав В - Вратот Маичка

Кетринс Плус Големина Супрема Ракав В - Вратот Маичка

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Кетринс Плус Големина Супрема 3/4 Ракав V - Вратот Маичка .Едноставно, но убаво. Од Нашата Колекција Suprema® со врвен квалитет, оваа маичка лесна за носење е безсезонска задолжителна работа. Носете го со нашите подеднакво меки панталони suprema® или capris, или спарете го со кој било од нашите удобни фармерки. ТКАЕНИНА : Врвно мек памук што ја држи својата боја и форма убаво — и останува така, измијте после миење. ФИТ : Опуштено и женствено со удобно V-деколте и 3/4 ракави. 95% Памук, 5% Спандекс Машина За Перење Увезена Плус Големина Suprema®Предна Должина (На Телото) : Редовни 30", Ситни 29 " Плус Големини 0 X-6 X, Ситни Плус Големини 0 XWP–3 XWPCatherines. За брендот : во Кетрин, ние дизајнираме квалитетна облека со плус големина за жени со големина 16-38 и 0Х-6Х. знаеме дека меките ткаенини, ласкавите вклопувања и секојдневната удобност се толку важни за нашите клиенти, па затоа се опседнуваме со секој детал за да го исправиме тоа. Од најважните работи за секојдневна удобност, до модни врвови и лесни еластични фармерки за половината, ние сме специјализирани да им помогнеме на жените со плус големина да се чувствуваат удобно, самоуверено и убаво. Нашето долгогодишно ветување за брендот кажува се : Убаво Ви Стоиме. 95% Памук, 5% Спандекс. Машинско Перење. Увезени Плус Големина Suprema®. Предна Должина( На Телото) : Редовни 30", Ситни 29". Плус Големини 0 X-6 X, Ситни Плус Големини 0 XWP–3 XWP. Кетрин.

Карактеристики

Производи во категоријата

Детска Ракавица Зимско Мало Дете Деца Момчиња Девојчиња Шамија Со Шапка Поставена Зима Топло Слатко Цврсто Плетено Капаче Затоплувач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Детска Ракавица Зимско Мало Дете Деца Момчиња Девојчиња Шамија Со Шапка Поставена Зима Топло Слатко Цврсто Плетено Капаче Затоплувач

Материјал : меки акрилни материјали Возбудливо Училиште и Надворешна Облека Одлична Идеја За Подарок з�

DEN 198.72
Женска Широка Нога Панталони Со Висок Струк Обични Течни Панталони Лабаво Вклопување Палацо Панталони Удобна Работа Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Широка Нога Панталони Со Висок Струк Обични Течни Панталони Лабаво Вклопување Палацо Панталони Удобна Работа Панталони

Жени Удобни Секојдневни Чипка Пати Висок Струк Директно Цилиндар Целосна Должина Панталоникарактерис�

DEN 319.84
Карсон-Делоса Права Граница
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карсон-Делоса Права Граница

Нагласете ја темата во училницата или разубавете обична огласна табла со шарени "Од Овој Збор" граници...

DEN 175.84