• Ново
Моторад 298-Термостат Одговара изберете: 2001-ТОЈОТА ПРИУС, 2007 - ТОЈОТА ЈАРИС

Моторад 298-Термостат Одговара изберете: 2001-ТОЈОТА ПРИУС, 2007 - ТОЈОТА ЈАРИС

Buyers rating:
DEN 234.40

Износ

Произведени Од Висококвалитетни Компоненти За Да Ги Исполнат Бараните Услови На Автомобилскиот Систем За Ладење Произведен Со Спецификации И Процеси На Оем Бакарно Куќиште И Восочно Соединение Обезбедува Брз Одговор На Температурните Промени Во Дизајнот На Офсет На Течноста За Ладење, Вентилот За Ослободување На Воздухот И Заптивките Во Стилот На Оем Вклучени Каде Што Е Применлив Термостат Моторад 298-180.

Карактеристики

Производи во категоријата

Стент Суперстат Термостат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стент Суперстат Термостат

Премиум суперстат термостат Користи висок вентури за максимален капацитет за ладење при висока темпер�

DEN 0.33
Дорман 902-Домување На Термостатот На Течноста За Ладење На Моторот За Специфични Модели На Крајслер Доџ Одговара: 2005-КРАЈСЛЕР
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дорман 902-Домување На Термостатот На Течноста За Ладење На Моторот За Специфични Модели На Крајслер Доџ Одговара: 2005-КРАЈСЛЕР

Ова куќиште на термостатот за ладење на моторот за замена е дизајнирано да одговара на вклопувањето и и�

DEN 654.88
Дорман 902-Термостат За Ладење На Моторот Домување За Специфични Ауди Седиште Фолксваген Модели Одговара изберете: ФОЛКСВАГЕН
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дорман 902-Термостат За Ладење На Моторот Домување За Специфични Ауди Седиште Фолксваген Модели Одговара изберете: ФОЛКСВАГЕН

Ова куќиште на термостатот за ладење на моторот за замена е дизајнирано да одговара на вклопувањето и и�

DEN 1373.12
Бекарнли 143-Термостат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бекарнли 143-Термостат

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 2.67