• Ново
Женски Дуксери Долги Ракави Капка Рамо Поштенски Еднобојни Обични Лабави Дуксери

Женски Дуксери Долги Ракави Капка Рамо Поштенски Еднобојни Обични Лабави Дуксери

Buyers rating:
DEN 245.12

Износ

Женски Дуксери Долги Ракави Капка Рамо Патент Еднобојни Обични Лабави Дуксери Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 32 Биста : 110см/43.31" Рамо : 60.5 см/23.82" Ракав : 62см/24.41" Должина : 60см/23.62" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 34 биста : 116см/45.67" Рамо : 62см/24.41" Ракав : 63СМ/24.80" Должина : 70см/27.56" големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 еу големина : 36 биста : 122см/48.03" рамо : 63.5 см/25.00" Ракав : 64СМ/25.20" Должина : 72см/28.35" Големина : Xl Американска Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 38 Биста : 128см/50.39" Рамо : 65см/25.59" ракав : 65см/25.59" должина : 74см/29.13" големина : xxl Големина на сад : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 40 биста : 134см/52.76" Рамо : 66,5 См/26,18" Ракав : 66см/25,98" Должина : 76см/29,92" ОВОЈ ЖЕНСКИ Дуксер е погоден за училиште, дом, компанија, забава, патувања итн. погоден за early, зима и студена рана пролет и може да се носи на празници Како Што Се Денот На Благодарноста, Велигден, Ноќта На Вештерките, Божиќ, Денот На Вљубените, Денот На Мајката, Враќање На Училиште итн;овој женски дуксер е изработен од лесни, удобни и безбедни материјали кои нема да и наштетат на вашата кожа и се многу пријателски расположени кон вашата кожа; овој женски дуксер може да се совпадне со вашата капа, ранец, панталони, чевли итн., не грижете се за лошата соодветна облека, дали вашата гардероба е добар партнер; ви препорачуваме рачно да се миете во топла вода или машинско перење со вреќа за перење и да не се миете со облека од различни бои. дуксери за жени,дуксери y2k,дуксери за тинејџерки,дуксери за жени,дуксери за жени графички, дуксери за жени поштенски. качулка за жени трендовски, дуксер за жени y2k,дуксер за жени плус големина,качулка за жени симпатична,дуксери за жени y2k. дуксери за жени плус големина,дуксери за жени трендовски,дуксери со дизајни за жени,дуксери за жени пуловер, дуксери жени. дуксери за жени лабава фит, дуксери жени трендовски, дуксери жени преголеми, дуксери жени симпатична. дуксери женски дуксери, дуксери за жени лабава фит симпатична, лесни дуксери за жени лабава фит, дуксер за жени, дуксер за жени трендовски.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ентинеја Жени Трендовски Топли Дуксери Вратот На Екипажот Кошули Со Долги Ракави Пуловер Врвови Со Долги Ракави МОРНАРИЦА 3XL
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ентинеја Жени Трендовски Топли Дуксери Вратот На Екипажот Кошули Со Долги Ракави Пуловер Врвови Со Долги Ракави МОРНАРИЦА 3XL

Фит : Одговара на туре size Thickness : Standard1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за �

DEN 256.00
Есенски Дуксери За Жени Божиќни Дуксери За Жени Девојки Снегулка Со Качулка Врвни Долги Ракави Лесни Кошули Судадерас пара Мујер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Дуксери За Жени Божиќни Дуксери За Жени Девојки Снегулка Со Качулка Врвни Долги Ракави Лесни Кошули Судадерас пара Мујер

67 "Рамо : 55cm / 21.Нова година партија дуксери Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см /

DEN 1.00
Женска Тинејџерка Худи Убава Скокачка Облечена Обична Врвови Пуловер Со Долги Ракави Плус Големина Симпатична Графичка Дуксерка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Тинејџерка Худи Убава Скокачка Облечена Обична Врвови Пуловер Со Долги Ракави Плус Големина Симпатична Графичка Дуксерка

21 "Ракав : 69см / 27 Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см / 40 Кликнете на името НА бре�

DEN 2.00
Дозвола За Заштеда На Fall
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола За Заштеда На Fall

Модни Жени Обични Дуксери Дуксер Крпеница Дами Со Качулка Блуза Пулове Карактеристики : 1.Пол : Жени2.Пов�

DEN 367.84
Кпоплк Женски Пуловер Качулка Скокач Дуксер Со Качулка Врвови На Пуловер Џемпери Секојдневна Удобна Есенска Модна Облека Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кпоплк Женски Пуловер Качулка Скокач Дуксер Со Качулка Врвови На Пуловер Џемпери Секојдневна Удобна Есенска Модна Облека Облека

Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носењ�

DEN 452.64
Позијего Женски Дуксер Мека Секојдневна Цврста Боја Патент Врвка Лабава Јакна Со Долги Ракави Есенска Зимска Надворешна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Позијего Женски Дуксер Мека Секојдневна Цврста Боја Патент Врвка Лабава Јакна Со Долги Ракави Есенска Зимска Надворешна Облека

Добредојдовте во продавницата посијего, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи се произведуваат �

DEN 271.84