• Ново
Розово Дрво Висока Крајна Маса, Кафеава Кафеава

Розово Дрво Висока Крајна Маса, Кафеава Кафеава

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Висок, посно и убаво! Високата Крајна Маса На Дхп Од Розово Дрво носи уникатен и шармантен дизајн елемент во секоја просторија. Големината на масата е совршена рамнотежа помеѓу функционалната и заштедата на простор и долната полица обезбедува дополнителен простор за акцентни парчиња или други мали предмети. Направена од комбинација од цврсто дрво и дрвен фурнир, крајната маса нема да се ниша, искриви или подели. Лесно за составување,оваа крајна маса ќе биде подготвена да ја украси вашата соба за само 15 минути! Неговата натпросечна висина и тесните нозе ја прават оваа маса да стои над сите други и совршена за употреба во вашата дневна соба, домашна канцеларија или како ноќна маса во вашата спална соба. Високата Крајна Маса Од Розово Дрво е задолжителна во секој дом! Достапно во повеќе бои. Дхп Розово Дрво Висока Крајна Маса, Кафеава Кафеава : Мултифункционална современа крајна маса со безвременски дизајн. Изграден со цврсти дрвени и дрвени фурнири. Разновиден дизајн. Ова повеќенаменско парче е совршено за употреба како странична маса или како ноќна маса. Компактен и заштеда на простор. Долната полица обезбедува дополнителен простор за парчиња акцент или други мали предмети. Лесно да се соберат и бродови во една кутија. Ограничување на тежината на табелата : 50 фунти. Ограничување на тежината на полицата : 20 килограми. Димензии на крајната табела : 16 "L x 12" W x 29 "H. димензии На Испорака : 32" L x 15 "W x 4" H. тежина на Испорака : 11 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата