• Ново
муниција 1-Тон Маса Ѕвончиња Медитација Ѕвонче Шарени Ветер Ѕвонче Деца Едукативни Музички Играчка Ударни Инструмент Со Чекан

муниција 1-Тон Маса Ѕвончиња Медитација Ѕвонче Шарени Ветер Ѕвонче Деца Едукативни Музички Играчка Ударни Инструмент Со Чекан

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Едноставен прескусен инструмент за деца, само земете го чеканот и започнете да свирите, тогаш ќе се произведе прекрасен музички звук. Тоа е одличен музички подарок за децата да развијат мизичко чувство. Карактеристики : . 1 алуминиумска лента, фиксирана со жици, е прикачена на база од дрво од пепел, извонредна и издржлива. Користете го вклучениот чекан за дрво за да допрете на алуминиумската лента, правејќи пријатен звук. Корисно за управување со училницата, ефикасно привлекување на вниманието на детето. Погоден за развој на детски музички талент, подобрување на нивното чувство заhyам. Исто така, може да ја вежба координативната способност на рацете и очите на децата. Спецификации : . Марка : муниција. Материјал : алуминиумска легура и буково дрво. Тежина на предметот : 99гр / 3,5 мл. Големина на пакетот : 20.5 * 4.2 * 4.2 цм / 8.1 * 1.7 * 1.7 инч. Тежина на пакетот : 120гр / 4,2 мл. Пакување Листа : . 1 * муниција 1-Тон Ѕвонче. 1 * Дрвен Чекан 1 алуминиумска лента, фиксирана со жици, е прикачена на база од дрво од пепел, извонредна и издржлива. Користете го вклучениот чекан за дрво за да допрете на алуминиумската лента, правејќи пријатен звук. Корисно за управување со училницата, ефикасно привлекување на вниманието на детето. Погоден за развој на детски музички талент, подобрување на нивното чувство заhyам. Исто така, може да ја вежба координативната способност на рацете и очите на децата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тибетски Сад За Пеење Поставен Со Рачно Изработен Метален Сад За Звук И Мека Перница И Дрвен За Медитација Звучна Чакра Заздравување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тибетски Сад За Пеење Поставен Со Рачно Изработен Метален Сад За Звук И Мека Перница И Дрвен За Медитација Звучна Чакра Заздравување

Карактеристики : ●Тибетски Сет За Пеење Садови, Вклучувајќи рачно изработен метален сад за пеење, убав�

DEN 479.84