• Ново
Дете Деца Бебе Девојки Мека Принцеза Пеперутка Јазол Кожа Рамни Чевли Чевли Бебе Девојки 12-Месеци Мали Чевли Големина Девојки 12-Месечни Чевли Големина Девојче Гол?

Дете Деца Бебе Девојки Мека Принцеза Пеперутка Јазол Кожа Рамни Чевли Чевли Бебе Девојки 12-Месеци Мали Чевли Големина Девојки

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Содржина на пакетот : 1 пар чевли за бебиња (Не Вклучувајќи кутија за чевли). Ако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина. Мода : Боукнот. Пол : Девојки. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Единствен материјал : Гума. Тип на затворање : Кука и јамка. Опис. Таа е направена од материјали, меко чувство на рака, на вашето бебе. Должина на влошка=Должина на Стапалото+0,8 см. и Шармантен дизајн на располагање, Направете го вашето бебе повеќе . Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. Чевли горниот материјал : Момче Чевли Историја Месец Чевли Големина 9 Дете Момче Чевли Дете Чевларски Табела : . Големина : 22 Должина На Влошка : 13,5 СМ/5,3" Препорачана Возраст : 15-18 Месеци ЕУ : 22,5 Велика БРИТАНИЈА : 5,5 САД : 6,5 Погоден За : Мали Деца : 23 Должина На Влошка : 14 СМ/5,5" Препорачана Возраст : 18-24 Месеци ЕУ : 23 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 САД : 7 Погоден За : Мали Деца : 24 Должина На Влошка : 14,5 СМ/5,7" Препорачана Возраст : 2-2 години.5 години еу : 23.5 велика британија : 7 САД : 8 погоден за : Мала Големина : 25 Должина На ВЛОШКА : 15СМ/5.9" препорачана возраст : 2.5-3 Години Еу : 24 Велика Британија : 7.5 сад : 8.5 погоден за : Мала Големина : 26 Должина На Влошка : 15.5 СМ/6.1" Препорачана Возраст : 3-3,5 Години Еу : 25 велика британија : 8 сад : 9 погоден за : Мала Големина : 27 должина на влошка : 16см/6,3" препорачана возраст : 3,5-4 Години Еу : 26 Велика БРИТАНИЈА : 8,5 САД : 9,5 ПОГОДЕН ЗА : Мали деца Големина : 28 Должина На Влошка : 16,5 См/6,5" препорачана возраст : 4-4, 5 Години Еу : 27 Велика БРИТАНИЈА : 9 САД : 10 ПОГОДЕН ЗА : Мала Детска Големина : 29 Должина На Влошка : 17см/6,7" ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 4,5-5 Години Еу : 28 велика британија : 10 Сад : 11 погоден за : мала детска големина : 30 Должина На Влошка : 17,5 СМ/6,9" ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 5-6 години еу : 28,5 Велика Британија : 10,5 Сад : 11,5 ПОГОДЕН ЗА : мала детска големина : 31 Должина На Влошка : 18,5 СМ/7,3" ПРЕПОРАЧАНА возраст : 6-7 Години Еу : 30 Велика Британија : 11,5 сад : 12,5 ПОГОДЕН за : мало дете ако не сте Сигурни Која Големина Или други проблеми, Ве Молиме Контактирајте Не за да бидете сигурни дека ќе изберете ТОЧНА ГОЛЕМИНА. Опис. И Шармантен Дизајн На Располагање, Направете Го Вашето Бебе Повеќе. Чевли Горниот Материјал : . Таа Е Направена Од Материјали, Меко Чувство На Рака, На Вашето Бебе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чевли Мали Деца Новороденчиња Новороденчиња Момчиња Девојчиња Чевли Први Пешаци Слатки Животни Од Цртан Филм Чевли Против Лизгање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чевли Мали Деца Новороденчиња Новороденчиња Момчиња Девојчиња Чевли Први Пешаци Слатки Животни Од Цртан Филм Чевли Против Лизгање

Големина : 18 Препорачана возраст : 06 Месеци Должина На Влошка : 11,5 см / 4,53" Погоден За : Големина На Новород�

DEN 335.84
Кроковок Деца Тренери Чипка До Одење Чевли Круг Пети Патики Девојка Повик Чевли Скејтбординг Анти-Лизга Спортски Станови Кафеава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кроковок Деца Тренери Чипка До Одење Чевли Круг Пети Патики Девојка Повик Чевли Скејтбординг Анти-Лизга Спортски Станови Кафеава

Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Патики, Тренери, Скејт Чевли, Секојдневни Чевли, Чевли �

DEN 0.67
eczipvz Бебешки Чевли Aut И Зима Момчиња И Девојчиња Деца Чорапи Чевли Нелизгачки Затворен Под Бебешки Спортски Чевли Мали Момчиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

eczipvz Бебешки Чевли Aut И Зима Момчиња И Девојчиња Деца Чорапи Чевли Нелизгачки Затворен Под Бебешки Спортски Чевли Мали Момчиња

Umn И Зима Момчиња И Девојчиња Деца Чорапи Чевли Не Се Лизга Затворен Кат Бебе Спортски Чевли Дете Момчињ�

DEN 281.44
Kidsуалај Детски Станови Принцеза Лакирана Кожа Чевли Магична Лента Мери Јапеејн Лесна Удобност Мокасини Перформанси Училиште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Kidsуалај Детски Станови Принцеза Лакирана Кожа Чевли Магична Лента Мери Јапеејн Лесна Удобност Мокасини Перформанси Училиште

Опис : Пол : Девојки, Девојче, Деца, Детски Стил : Станови, Лакирани Чевли, Чевли За Облекување, Мокасини, М�

DEN 1.67
Бебе Принцеза Мали Чевли Дете Лак Мека Симпатична Девојки Одиме Кожа Прво Дете Бебе Чевли Мало Дете Големина Тениски Чевли Момчиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бебе Принцеза Мали Чевли Дете Лак Мека Симпатична Девојки Одиме Кожа Прво Дете Бебе Чевли Мало Дете Големина Тениски Чевли Момчиња

Содржина на пакетот : 1 пар чевли за бебиња (Не Вклучувајќи кутија за чевли) Опис Ве молиме дозволете греш

DEN 2.67