• Ново
Paaisye Дрвени Цртан Филм Животните Загатка Предучилишно Образование Учење Играчка Постави Животински Загатка Рано Образование Загатка

Paaisye Дрвени Цртан Филм Животните Загатка Предучилишно Образование Учење Играчка Постави Животински Загатка Рано Образование

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Дрвен Цртан Филм Загатка За Животни Предучилишно Образование Комплет Играчки За Учење Загатка За Животни Загатка За Рано Образование Карактеристика : Дрвените загатки се погодни за мали деца, при што слоновите, пандите, жирафите, верверичките, тигрите и зебрите се нивните омилени детски загатки. Светли бои и совршена големина се погодни за мали деца, лесни за носење и можат да се користат како игра за патување.Одлични едукативни играчки, овие дрвени загатки се погодни за деца на возраст од 3-5 години и можат да го промовираат развојот на мозокот додека играат! Не им обезбедува интересно на децата, но исто така им помага да практикуваат решавање проблеми и просторно расудување додека завршуваат загатки. Чувајте ги децата подалеку од електронски игри.Нашата табла за загатки за деца е насликана со обоени илустрации, кои децата можат да ги користат како референца. Секоја загатка има 9 парчиња, погодни за лесно завршување на момчињата и девојчињата. Кога нашите деца ќе ја завршат сложувалката, тие ќе почувствуваат чувство на достигнување.Детските загатки се одличен избор за подароци за родендени, Божиќ, Велигден и други празници.Ајде да комуницираме заедно, да уживаме во времето родител-дете и да создадеме шарено детство за вашето дете.Забелешка : поради мерењето на раката, има грешка во големината околу 1-2се потсетуваме дека поради светлосните ефекти и поставките за осветленост/контраст на мониторот итн, тонот на бојата на фотографијата и вистинската ставка може да бидат малку поинакви : збир на загатки безбедност На Материјалот, лесен за употреба, лесен за чистење и складирање. Може да се даде како подарок на семејството, пријателите и колегите, што е добар избор. Повод : Погоден За сите празници и прилики. На Пример : Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Роденденот, Денот На Вљубените, Денот На Таткото, Денот на Мајката итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мали Дрвени Загатки Животински Загатки Диносаурус Играчки Подароци За Момчиња И Девојчиња Дрвени Нумерирани Загатки Предучилишно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мали Дрвени Загатки Животински Загатки Диносаурус Играчки Подароци За Момчиња И Девојчиња Дрвени Нумерирани Загатки Предучилишно

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продава спрингвинд од пазарот Џојбај.Мали Дрвени Заг

DEN 319.84