• Ново
Женски Кратки Чорапи Подни Чорапи Плус Дебели За Одржување Топол Чорап Лесни Памучни Чорапи

Женски Кратки Чорапи Подни Чорапи Плус Дебели За Одржување Топол Чорап Лесни Памучни Чорапи

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Содржина На Пакетот : . 1пц Чорапи. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и табелата за екран : . Големина : 35-39 Должина : 24см/9.45 "Големина : 40-42 Должина : 26см/10.24" Големина : 43-45 Должина : 28см/11.02 "Големина : 46-48 Должина : 30см/11.81" Женски чорапи. Женски Чорапи На Отворено. Спортски Чорапи со низок Крој за Мажи и Жени. Материјал - жени топлите чорапи се Меки, удобни, дишат, носат што ќе ги одржат вашите стапала удобни и топли. Нашите зимски топли чорапи, исто така, шарени, модерни, елегантни и класични, многу вреди да ги имате. Квалитетни Чорапи На Екипажот На Глуждот-Изработени од Добар чешлан памук. Својствата за дишење и отстранување на влага на овие чорапи до глуждот ги одржуваат вашите стапала суви во текот на денот. Нашите Добри материјали им обезбедуваат на нашите чорапи удобно целодневно носење без да ја иритираат кожата на нозете.

Карактеристики

Производи во категоријата