• Ново
njshnmn Женски Обични Блејзер Јакни Обични Работни Ракави Јакна Блејзери За Жени Плус Големина Petite, Blue, S

njshnmn Женски Обични Блејзер Јакни Обични Работни Ракави Јакна Блејзери За Жени Плус Големина Petite, Blue, S

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Женските Секојдневни Долги Ракави Отворени Напред Основната Лесна Цврста Блејзер јакна е разноврсен и стилски додаток на гардеробата на секоја жена. Оваа блејзер јакна е дизајнирана да биде лежерна и удобна, истовремено нудејќи полиран и составен изглед. Достапна во различни големини, оваа блејзер јакна е дизајнирана да одговара на низа типови и големини на каросеријата. Опциите со цврста боја го олеснуваат спарувањето со различни тимови, од фармерки и маица до фустан и потпетици. Материјал : Изработен од полиестер со спандекс, ткаенината со добар квалитет ве прави удобно кога носите. Фертуре : јака за Ревер палто долги ракави, баиск еднобоен отворен преден блејзер костум со џебови, деловна јакна со џеб за жени. Прилики : Погоден за цела година, одличен за секојдневна, свечена, деловна облека и други специјални настани. Исто така совршен со фармерки и здолништа. Нега за перење : Рачно миење во млака вода, миење одделно, не сушете се, лежете рамно за да се исуши или висат над закачалката. женски блејзери бизнис, жени работат блејзери и јакни,жени сиви блејзери за работа,јакни за жени работат канцеларија,долги блејзери за жени тенок фит,секојдневен блејзер жени,жени црн блејзер, црн деловен блејзер за жени. Женски блејзери и јакни клиренс плус,женски блејзери на клиренс кариранrenchот палто,женски блејзери ситни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кардиган За Жени Секојдневно Зимско Печатење Кардиган Мода Кашмир Плетено Палто Со Качулка Долг Ракав Плус Големина Задебелување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кардиган За Жени Секојдневно Зимско Печатење Кардиган Мода Кашмир Плетено Палто Со Качулка Долг Ракав Плус Големина Задебелување

Женски Женски Палто Женска Јакна Со Качулка Долги Џемпери Од Кардиган За Жени Џемпери Од Кардиган За Же�

DEN 399.84
Кардиган За Женски Женски Есенски Кабел Плетени Џемпери Од Кардиган Обични Долги Ракави Отворени Предни Лабави Палта Од Надворешна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кардиган За Женски Женски Есенски Кабел Плетени Џемпери Од Кардиган Обични Долги Ракави Отворени Предни Лабави Палта Од Надворешна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 399.84
Тбопшир Кардиган За Жени, Царинење Жени Зимски Ревер Волна Палтоackот Јакна Долги Ракави Мантил Надворешна Облека Девојки Поштенски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тбопшир Кардиган За Жени, Царинење Жени Зимски Ревер Волна Палтоackот Јакна Долги Ракави Мантил Надворешна Облека Девојки Поштенски

52" Половината : 98cm / 38.75"големина : XXL Етикета Големина : XxГолема Биста : 96cm / 37.28" ракав : 61см / 24.07" Ракав : 63cm / 24

DEN 559.84
Вонкос Лесни Јакни За Жени Дозвола-Лабава Мода Секојдневен Долг Ракав Печатена Еднобојна Облека Плус Големина Женски Палта Розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вонкос Лесни Јакни За Жени Дозвола-Лабава Мода Секојдневен Долг Ракав Печатена Еднобојна Облека Плус Големина Женски Палта Розова

Вонкос Лесни Јакни За Жени ДозволаЛабава Мода Секојдневен Долг Ракав Печатени Еднобојни Долна Облека П

DEN 239.84
Тосми Женски Кардиган Женски Модни Дами Почва В-Вратот Кардиган Долг Ракав Палто Џебови Надворешна Облека Јакна Кардигани За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тосми Женски Кардиган Женски Модни Дами Почва В-Вратот Кардиган Долг Ракав Палто Џебови Надворешна Облека Јакна Кардигани За

Големина : S Биста : 91cm / 35.83" ракав : 56cm / 22.05" Должина : 72cm / 28.35" Големина : M Биста : 96cm / 37.80" Ракав : 57cm / 22.44" Долж�

DEN 1.67
〖к Ролиен〗Мантили За Жени Нов Лабав Врат На Екипажот Кариран Цветен Принт Со Долги Ракави Копче Отворен Преден Долг Кардиган
  • Ново
Оценка на клиентот:

〖к Ролиен〗Мантили За Жени Нов Лабав Врат На Екипажот Кариран Цветен Принт Со Долги Ракави Копче Отворен Преден Долг Кардиган

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33
Женски Секојдневен Дневен Лесен Патент Обичен Цветен Принт Стојат Јака Кратка Спортска Надворешна Облека Патент Врвови Јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Дневен Лесен Патент Обичен Цветен Принт Стојат Јака Кратка Спортска Надворешна Облека Патент Врвови Јакна

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 102см / 40.16" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 60см / 23.62" Должина : 64см /

DEN 1.33
Гилисо Женска Полиестерска Долна Облека Јакна Одговара На Модните Жени Топол Фау Капут Зимски Патент цврст долг ракав надворешна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гилисо Женска Полиестерска Долна Облека Јакна Одговара На Модните Жени Топол Фау Капут Зимски Патент цврст долг ракав надворешна

Останете Топли И ЗаштитениИзберете од нашите палта за мажи за да одговараат на различни временски усло�

DEN 2.00