• Ново
Женски блејзери и Јакни За Костуми Жени Мода Темперамент Со Долги Ракави Тенок Врвен Костум Јакна

Женски блејзери и Јакни За Костуми Жени Мода Темперамент Со Долги Ракави Тенок Врвен Костум Јакна

Buyers rating:
DEN 990.08

Износ

Женски блејзери и Јакни За Костуми Жени Мода Темперамент Со Долги Ракави Тенок Врвен Костум Јакна И висококвалитетен.Изработен од висококвалитетен материјал, многу мек и удобен, убав и нежен.Погоден за различни прилики, како што се работа, одмор, игра и забава.Што добивате : 1 Х Женски Палта Сезона : Пролет, Aut, Зима Бои : Разнобоен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : стил На Ракав за Печатење : како што е прикажано на сликата должина на облека : како што е прикажано на сликата стил : одмор одмор дневен моден викенд тренд секојдневна секојдневна Пригода : Дневно, одмор, одмор, вежбање, тренинг, семеен одмор, забелешка : ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (целото мерење Во См И Ве Молиме Забележете 1 См=0,39 Инчи)Бојата И Сликата Може Да Имаат Мала Разлика, Специфичните Производи Се Предмет на Вистинските Производи, Благодарам!Прво проверете ја деталната табела со големини, а потоа споредете ја табелата со големини со вашата големина, ако не сте сигурни за големината, испратете ни порака.Големина табела : Големина : С Биста : 96см/37,80" Должина : 69см/27,17"Големина : М Биста : 100см/39,37" Должина : 70см/27,56"Големина : Л Биста : 104см/40,94" Должина : 71см/27,95"Големина : XL Биста : 108см/42,52" Должина : 72см/28.35"Големина : Xxl биста : 112cm/44.09" должина : 73cm/28.74" материјал : мека ткаенина, оваа јакна е целосно обложена, мека и удобна за носење, еластична, Лесна и дише. Класичен дизајн : женски основен блејзер за ревер со предно затворање, долги ракави, еднобојна/обична/со печатење, разделување на полите на задниот дел од центарот, тенок стил, лесен за создавање модерен изглед. Повод : мора да го имате овој топол и пријатен блејзер оваа сезона. Погоден за секојдневно секојдневно носење, исто така и за деловна облека, канцелариски стил, секојдневен живот, одмор и многу повеќе. Спарување : овој блејзер ќе работи добро со градите и половината. Погоден за спарување со вашите омилени слаби фармерки или чизми и многу повеќе. Лесно во комбинација со блузи, резервоари и разни здолништа, фармерки и многу повеќе. Погоден за сите сезони. Одлично за секојдневни, работа, деловни патувања, состаноци, свечени датуми, датуми за вечера, забави и други специјални настани!. Потсетник : ве Молиме изберете ја соодветната боја и големина пред да ја купите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хоксмл Плус Големина Клиренс
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хоксмл Плус Големина Клиренс

Хоксмл Плус Големина Дозвола! Женски Блејзер Отворен Преден Капут Јакна Со Еднобојна Секојдневна Мода �

DEN 319.20
Женска Елегантна Спортска Летна Опремена Јакна Јакна Бизнис Преголема Елегантна Пролетна Тенка Преодна Јакна Јакна Кратки Лесни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Елегантна Спортска Летна Опремена Јакна Јакна Бизнис Преголема Елегантна Пролетна Тенка Преодна Јакна Јакна Кратки Лесни

Материјал : Полиестер Пол : Жени Тип На Шема : Цврст Должина на ракавот : Долго Главна Боја : Сликата Покаж�

DEN 559.36
Хаити Дами Блејзер Долги Ракави Деловни Јакни Цврста Боја Кардиган Јакна Жени Блејзери Лапел Вратот Надворешна Облека Морнарица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хаити Дами Блејзер Долги Ракави Деловни Јакни Цврста Боја Кардиган Јакна Жени Блејзери Лапел Вратот Надворешна Облека Морнарица

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јак�

DEN 410.88
Смихоно Женска Мода Плус Големина Кадифена Јакна Костум Палто Попуст Јака За Ревер Канцелариска Јакна Копчиња Отворен Преден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Смихоно Женска Мода Плус Големина Кадифена Јакна Костум Палто Попуст Јака За Ревер Канцелариска Јакна Копчиња Отворен Преден

јакна за спасување на кучиња јакна за летање јакна од 90 тите јакна за скијање со базен за стапици за безб

DEN 319.20
Блејзер Јакни За Жени Обични Копчиња За Ревер Со Долги Ракави Отворени Предни Канцелариски Блејзери Темперамент Кратко Редовно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блејзер Јакни За Жени Обични Копчиња За Ревер Со Долги Ракави Отворени Предни Канцелариски Блејзери Темперамент Кратко Редовно

Карактеристики На Производот : 1 Обични Врвови, Секојдневна Облека ,Долг Ракав, Стилски и моден дизајн.2.М

DEN 319.20
женски деловен работен костум комплет женски блејзери палто тенок кардиган работен канцелариски костум ракав јакна свечено палто
  • Ново
Оценка на клиентот:

женски деловен работен костум комплет женски блејзери палто тенок кардиган работен канцелариски костум ракав јакна свечено палто

Женски Блејзери Палто Тенок Кардиган Работен Канцелариски Костум 3 / 4 Ракав Јакна Свечено Палто ве Моли�

DEN 331.52