• Ново
Артемио Печатени Бредс, 20пк, Деца

Артемио Печатени Бредс, 20пк, Деца

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Нека вашата креативност процвета со овие прекрасни занаетчиски додатоци. Артемио Печати Бредс, 20пк, Деца : овие уникатни парчиња се совршен додаток на вашите креативни идеи. Овој пакет содржи 20 обликувани бредови на еден лист од 4" х 3-1/2". Доаѓа во различни избрани дизајни. Секој продаден одделно. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата