• Ново
14к Жолто И Розово Злато в Родиум Љубов Срцев Прстен

14к Жолто И Розово Злато в Родиум Љубов Срцев Прстен

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Рачно изработен исклучиво од нашите квалификувани занаетчии за накит, овој елегантен прстен ќе додаде малку гламур на секоја облека.Тип на Благороден Метал : 14к Двотонметална Тежина : 1,88 Гмв можеме да го произведеме овој прстен во жолто, бело или розово злато за истата цена. Ве молиме изберете ја саканата опција за златна боја и големината на прстенот. 14к Жолто И Розово Злато со Родиум Љубов Срцев Прстен.

Карактеристики

Производи во категоријата

14к Жолт Златен Рубин Менс Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

14к Жолт Златен Рубин Менс Прстен

Рачно изработен исклучиво од нашите квалификувани занаетчии за накит, овој елегантен прстен ќе додаде �

DEN 6384.00
Скапоцен Камен Крал 18к Жолто Позлатен Сребрен Веренички Прстен Од 3 Камења Поставен Со Засекогаш Брилијантен Моисанит Од Чарлс
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скапоцен Камен Крал 18к Жолто Позлатен Сребрен Веренички Прстен Од 3 Камења Поставен Со Засекогаш Брилијантен Моисанит Од Чарлс

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 1.00