• Ново
Решетка За Палто Монтирана на ѕид Со Полица Рустикална Дрвена Закачалка За Палто, Бело Потресено Дрво, Црни Метални Куки

Решетка За Палто Монтирана на ѕид Со Полица Рустикална Дрвена Закачалка За Палто, Бело Потресено Дрво, Црни Метални Куки

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Додава Рустикален Шарм Во Вашиот Домубаво изработена со бело потресено дрво и црни метални куки, оваа решетка за ѕидни палта додава рустикален шарм во вашиот дом и одлично оди со секој декор.Создава Повеќе Просториорганизира и максимизира вашиот простор, намалувајќи го нередот и осигурувајќи дека вашите палта се секогаш лесно достапни.Бесплатен Хардвер За Монтирање без монтирање вклучен за брза, без проблеми инсталација на ѕидниот држач на закачалката за палто. 27 х 4,5 инчи. Држи до 30 килограми.Изграден Да Трае со тешко потресено дрво, силни метални куки и издржлив дизајн, овој ѕид на решетката за палто е изграден да трае!куки за палто, кука за палто, ѕидни куки за палта, решетки за ѕидни палта со куки, решетка за палто за монтирање на ѕид, шина за куки, решетка за обесени палта, куки за ѕидни палта, решетка за ѕидни капути, ѕид решетка за капут, ѕид за решетки ЗА палто додава РУСТИКАЛЕН ШАРМ ВО ВАШИОТ ДОМ - Прекрасно изработена полица со потресена завршна обработка на дрво и црни метални куки, ова решетката за ѕидни палта додава рустикален шарм и организација во вашиот дом и одлично оди со секој декор . "Вклучен Е БЕСПЛАТЕН ХАРДВЕР за МОНТИРАЊЕ за брза, без проблеми инсталација на ѕидниот држач на закачалката за палто. 16 х 4,5 инчи. Држи до 30 килограми. ". "СОЗДАВА ПОВЕЌЕ ПРОСТОР-полицата може да се користи за чување фотографии, клучеви, чанти, јакни и многу повеќе. Максимизирајте го вашиот простор додека го намалувате нередот и осигурувате дека вашите палта се секогаш лесно достапни. ". ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ-со тешко потресено дрво, силни метални куки и издржлив дизајн, оваа полица за ѕидови на решетката за палто е изградена да трае. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО-Илјапа стои зад сите свои производи 100% . Ве молиме контактирајте со нас со какви било прашања или грижи, за да можеме да помогнеме!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Витмор Облека Решетката
  • Ново
Оценка на клиентот:

Витмор Облека Решетката

Влезната Кула Витмор е совршен додаток на секој дом или канцеларија Цврстата кула од цврсто дрво вклучу

DEN 1.67