• Ново
Скероу Женски Костим За Капење Костими За Капење Без Ракави Два Комплети Бикини за пливање без Жица Цветни Дами Со Печатење Секси Прерамки Притисни Нагоре Црно Зел

Скероу Женски Костим За Капење Костими За Капење Без Ракави Два Комплети Бикини за пливање без Жица Цветни Дами Со Печатење

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење,Жени Склекови Бикини, Дводелни Костими За Капењеделен Тип : Цветен Принтбој : Зелена, Жолта, Бела, Црвена, Темносина, Темно Зелена, Кралско Сина, Црно-Зелена,Темно Сина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер, Spandexneckline : V Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот и извонредноста во изработката ја прави кожата многу кул во топло време.2. Цветни печати 2 парче пливаат бикини сетови, ласкави дами костими за капење со триаголник гаќи. Лабавиот вграден спортски мек градник е безжичен, Ременот За Шпагети обезбедува удобна поддршка.3. Овој цветен модел за печатење костим За Капење без ракави ви дава посебно чувство на доверба, убавина. Долниот дел на бикини со висок струк со контрола на стомакот може подобро да го скрие стомакот и да направи да изгледате потенок.Носејќи го Овој Костим За капење Без Жица и прилагодлив врат на оглавникот, ќе се чувствувате удобно.Стилот без грб и дизајнот на предниот јазол го засилуваат костимот за капење, за да бидат пошармантни, одлични и шик.4. Костимот за капење е погоден за одбојкарски спорт, кампување, плажа, пливање, трчање, на семејна забава во базен, летен одмор и други прилики.Содржина на пакетот : 1 x Бикини Сет (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Жени Две Парчиња Костими за Капење. Летни Костими За Капење На Плажа. Дами Без Ракави Плажа Облека. Материјал-82% Полиестер, 18% Спандекс. Ткаенината Е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна За Вашата Кожа. Дизајн-Овој Цветен Модел За Печатење Костим За Капење Без Ракави Ви Дава Посебно Чувство на Доверба, Убавина. Долниот Дел на Бикини Со Висок Струк Со Контрола на Стомакот Може Подобро да Го Скрие Стомакот и Да Направи да Изгледате Потенок.носејќи Го овој костим за Капење без Жица и Прилагодлив Врат На Оглавникот, ќе се Чувствувате Удобно.Стилот Без Грб И Дизајнот На Предниот Јазол Го Засилуваат Костимот за Капење, За Да Бидат Пошармантни, Одлични и Шик. Повод-Двете Парчиња Костими За Капење Се Погодни За Забава На Плажа, Забава Во Базен, Спа Центар, Солариум, Одмор, Игри На Плажа, Летен Одмор, Крајбрежје, Сурфање, Топла Пролет, Лебдење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Есенска Двокреветна Облека Ја Поставува Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Дуксер Панталони За Дуксери Секојдневен Тренинг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Есенска Двокреветна Облека Ја Поставува Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Дуксер Панталони За Дуксери Секојдневен Тренинг

Добредојдовте Во Продавницата ХУАНБАИ Сите производи во нашата продавница се сосема нови со загаранти�

DEN 271.20
Женските Костими За Капење Покриваат Отворени Предни Плажи Бикини Костим За Капење Кардиган Прикриваат Долги Текови На Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женските Костими За Капење Покриваат Отворени Предни Плажи Бикини Костим За Капење Кардиган Прикриваат Долги Текови На Облека

Големина : С Половината : 6266см / 24,4125,98" колк : 7678см / 29,9230,71" Должина : 76см / 29,92" Под Биста : 66см / 25,98" Големина :

DEN 0.67