• Ново
Имав Умот На Мајка Ми Симпатична Дете Маици За Момчиња Девојки

Имав Умот На Мајка Ми Симпатична Дете Маици За Момчиња Девојки

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Ова се висококвалитетни Маици со кратки ракави направени од 100*% памучни материјали.Совршен за роденденски подарок, секојдневно носење, подарок За божиќен празник и игра во затворен простор. Погоден : 2 T,3 T,4 T,5/6 T Момче Девојка, Лесна Нега За Перење : Рачно Или Машинско Перење и Сушење. *100*% Памучна Ткаенина За Целодневна Удобност. Погоден : 2 T, 3 T, 4 T,5/6 T,МЛАДИ : S,M,L, XL За Момче Девојка. Официјално Овластен и Лиценциран ОД babywen®. Малите и големите момчиња можат да носат секојдневно, за секоја пригода; како училишни униформни кошули, игротека, пижами, летна/ зимска облека за спиење или како обични дневни кошули. ГОЛЕМИНИ 2Т ДО ГОЛЕМИНА 13 Години. Нашите Маици За Мали Деца се Меки, Еластични, Ткаенината Што Дише Обезбедува Исклучителна Удобност и Издржливост. Висококвалитетна памучна кошула со кратки ракави, основен дизајн на тркалезен врат е лесен за носење,раб и манжетни со двојна игла и лабаво кроење за да се одржи удобноста на детскиот опсег на движење.Машина за перење, не исчезнува и се намалува.

Карактеристики

Производи во категоријата