• Ново
черепи уметност мртов Кошница За Складирање Торба За Перење Со Големина На Врвка

черепи уметност мртов Кошница За Складирање Торба За Перење Со Големина На Врвка

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Материјал : Платно.Екстра-цврста конструкција со двојно зашиени шевови и дебело Платно што спречува ширење на солзите на торбата.Чувајте ја пречката за перење или корпите почисти и посвежи, Погодност да носите облека за перење алишта.ЛЕСЕН ДИЗАЈН НА ЗАТВОРАЊЕ-затворањето на врвката за заклучување може да спречи истурање на предмети; Врзете го јазолот по затворањето може да ја одржува облеката побезбедна и посигурна во торбата додека носите алишта.Идеален за патување, складирање Во студентски дом или семејна Употреба Материјал : Квалитетно Уникатно Платно. Екстра-цврста конструкција со двојно зашиени шевови и дебело Платно што спречува ширење на солзите на торбата. Чувајте ја вашата соба, пречка за перење или корпи почисти и посвежи, Погодност да носите облека за перење алишта. ЛЕСЕН ДИЗАЈН НА ЗАТВОРАЊЕ-затворањето на врвката за заклучување може да спречи истурање на предмети; Врзете го јазолот по затворањето може да ја одржува облеката побезбедна и посигурна во торбата додека носите алишта.

Карактеристики

Производи во категоријата

Најлонска Торба За Перење-30 40
  • Ново
Оценка на клиентот:

Најлонска Торба За Перење-30 40

Најлонска Торба за Перење30 " х 40", црвеноЦврст најлонски материјал отпорен на кинење и кинење со затвора�

DEN 238.24
Тобчонп Преклоплива Корпа За Перење Алишта Со Голем Капацитет Ја Попречува Валканата Облека Организаторот За Складирање Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тобчонп Преклоплива Корпа За Перење Алишта Со Голем Капацитет Ја Попречува Валканата Облека Организаторот За Складирање Облека

Корпа За перење Со преклопување Голем Капацитет За Перење Алишта Го Попречува Организаторот За Складир

DEN 285.76
Фиоки Организатор Облека За Складирање Издржлива Фина Мрежа Торби За Перење Алишта За Деликатеси Со Патент Патување Складирање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фиоки Организатор Облека За Складирање Издржлива Фина Мрежа Торби За Перење Алишта За Деликатеси Со Патент Патување Складирање

боја : како шоу Материјал : полиестерски влакна 1 х торба За перење Мрежеста Торба За Перење Алишта Вашат�

DEN 215.84