• Ново
Jabsco Q401J115S3A Par-Ma Тешки Систем За Вода Пумпа, 12V, 4GPM

Jabsco Q401J115S3A Par-Ma Тешки Систем За Вода Пумпа, 12V, 4GPM

Buyers rating:
DEN 2079.84

Износ

Ко-обликувана технологија на дијафрагма за долг живот и издржливост ; HD модел со тешки, моторни и леани алуминиумски пониски куќишта кои овозможуваат долг живот, дури и при високи притисоци ; Ефикасно и тивко работење ; Интегриран, запечатен прекинувач за притисок за работа на барање ; самовшмукување овозможува разноврсност на инсталацијата ; Работи Суво Без Оштетување ; Самовшмукување ; пристаништа За Брзо поврзување за леснотија на инсталација, сервисирање и одржување ; вибрации амортизирање на стапалата за монтирање ; опремен со интегриран бајпас модул ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА ВОЗЕЊЕТО ВЕЛОСИПЕД и обезбедување помазен проток; цедилка за брзо поврзување вклучуваше ко-обликувана дијафрагма за долг живот и издржливост. Тежок мотор и леано алуминиумско пониско куќиште. Ефикасно, тивко работење. Запечатен прекинувач за притисок. Самовшмукување. Работи Суво Без Оштетување. Брзо поврзување пристаништа. Вибрации амортизација нозе. Модулот за бајпас го намалува возењето велосипед за помазен проток. Брзо поврзување цедилка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Влезна И Излезна пумпа Со Двојна Дијафрагма Управувана Со воздух АЛУМИНИУМ ГПМ Ма 120ПСИ За Хемиска Индустриска Употреба, QBY4-50L-2
  • Ново
Оценка на клиентот:

Влезна И Излезна пумпа Со Двојна Дијафрагма Управувана Со воздух АЛУМИНИУМ ГПМ Ма 120ПСИ За Хемиска Индустриска Употреба, QBY4-50L-2

Вовед Во Брендот ВЕВОР е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки Заедно со илјадници моти�

DEN 1759.84
Гарисон 7. Цфм Вакуум Пумпа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гарисон 7. Цфм Вакуум Пумпа

Гарисон 2Фаза Вакуум Пумпи, Компатибилен Со Cfc, Hcfc, Hfc Ладилни Средства Карактеристики : Помалиот Дизајн Г

DEN 7359.84