• Ново
Фантом Лист Метал Полу-Флеш Монтирање Во Бакар Бронза Заврши

Фантом Лист Метал Полу-Флеш Монтирање Во Бакар Бронза Заврши

Buyers rating:
DEN 4479.84

Износ

Денешниот современ стил се вклопува со изработката На Луј Комфорт тифани во Колекцијата Дт Контемпо. Единствениот стил на нашата полу-флеш монтажа Купертино ќе донесе уникатен шарм и благодат во вашиот дом. Превртениот долгнавест приврзок има позадина на правоаголни панели во кремасто природно и лесно килибарно уметничко стакло. Флуиден дизајн на лизгање во богат, темен килибар ја краси секоја страна од сенката. Килибарните уметнички стаклени накит се поставени низ целиот дизајн за дополнителна текстура. Купертино благодатно виси од таванска крошна, централна потпорна шипка и 4 аголни прачки за поддршка, сите изработени од метал. Совршен избор за релаксирана трпезарија или кујнски остров, Елеганцијата На Купертино ќе го одразува вашиот добар вкус во годините што доаѓаат. Тоа бара 2 Мед База .Сијалицата не е вклучена. Моќност : 75 W.Тип На Штекер : On Off.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ge® -операциран врата од врата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ge® -операциран врата од врата

GE 19303 оперирана врата од вратата; оперативна сатенска никел врата од врата; Лесен за инсталирање, не е по�

DEN 479.84
Даудл Сложувалка - Мауи-Парче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Даудл Сложувалка - Мауи-Парче

Мауи многумина го сметаат за најдобар остров на Хаваи поради мешавината на забавни одморалишта и градо�

DEN 1.33