• Ново
Елошман Мажи Нелизгачки Лизгање На Пени Мокасина Свадба Обични Лесни Станови Класични Мокасини Црна 7.5

Елошман Мажи Нелизгачки Лизгање На Пени Мокасина Свадба Обични Лесни Станови Класични Мокасини Црна 7.5

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Обувки, Мокасини, Мокасини, Чевли За Чамци, Лизгање На Чевли, Станови, Рамни Чевли, Чевли За Возење Тип На Шема : Цврста Боја : Сива, црвена, сина, црна (По Избор)Големина : САД 6, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Вештачки Материјал Од Велур : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, празнична, работна, свечена, Свадба, Забава КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Вештачки велур горен материјал во класичен стилски дизајн на мокасина за возење.2. Нелизгачкиот и издржлив надворешен ѓон нудат зголемена влечна сила и флексибилност.3. Овие секојдневни чевли со мокасини лесно се лизгаат и исклучуваат. Практично и класично.4. Поставата што дише и амортизираната влошка го прават ова лизгање на мокасините удобно.5. Погоден за секојдневни, возење, работа, свечени прилики, како црква, матурска вечер.Содржина на пакетот : 1 Пар Мокасини (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) МАШКИ ЧЕВЛИ ЗА ВОЗЕЊЕ : лесни класични мокасини од денар. Ќе ви се допадне удобноста и стилот на овие мокасини. Овој чевел може да биде облечен нагоре или надолу и е изграден со вештачки велур за премиум вклопување, без разлика дали станува збор за состанок или забава. ОДЛИЧНА ИЗРАБОТКА : Изградени Со конструкција од мокасин, овие машки чевли за лизгање ви даваат најлесни, флексибилни и удобни обувки. Атрактивните рачно сошиени детали додаваат повеќе дефиниција на изгледот. ДОПОЛНИТЕЛНО АМОРТИЗИРАЊЕ : овие машки чевли со амортизирана влошка со за поголема флексибилност и удобност што трае цел ден. Атрактивните бои соодветно ќе одговараат на вашата облека. ГОЛЕМА ВЛЕЧНА СИЛА : Високо флексибилниот гумен ѓон и пета додаваат дополнителна мерка за амортизирање. Овие мокасини од денар обезбедуваат максимално влечење и држење на опасни, лизгави површини. ПРИЛИКИ : обичните мокасини чевли за мажи се секојдневен дизајн и одлични за прилики како одење, возење, отворено, затворено, канцеларија, забава, свадба, шопинг и свечено.

Карактеристики

Производи во категоријата

Венум Елита Бокс Чевли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Венум Елита Бокс Чевли

Елитните Боксерски Чевли Венум се резултат на стратешко истражување, развој и соработка помеѓу инженер

DEN 2.67
Санвиглор Менс Флип-апостолки Се Лизга На Танга Папучи Клип Пети Плажа Чевли Дома Пријатна Анти-лизга Обичните Чевли Кул Летни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Санвиглор Менс Флип-апостолки Се Лизга На Танга Папучи Клип Пети Плажа Чевли Дома Пријатна Анти-лизга Обичните Чевли Кул Летни

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Флип Апостолки, Танга Сандали, Летни Влечки, ФлипАпостолки На Плажа, Рамн

DEN 207.84
Венум Елита Бокс Чевли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Венум Елита Бокс Чевли

Елитните Боксерски Чевли Венум се резултат на стратешко истражување, развој и соработка помеѓу инженер

DEN 2.33
Дирфоамс Менс Натан Вафл Плете Сабо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дирфоамс Менс Натан Вафл Плете Сабо

Изградени со иновативна ТЕХНОЛОГИЈА ЗА Прилагодување НА DF, овие влечки за затнување ги одржуваат вашит�

DEN 256.00
Лугз Машки Штрут Л Чука Чизми
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лугз Машки Штрут Л Чука Чизми

Кога ќе помислите На Лугз, мислите на класичниот Штрут ЛХчизма за наследство што не само што изгледа доб

DEN 639.84
Лукс® Машки Габриел Сабо Папучи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лукс® Машки Габриел Сабо Папучи

Лизгајте ги Овие луксузни Машки Влечки Од Габриел Мук ЛУКС И оставете го вашиот стрес да исчезне Овие сл

DEN 256.00
Делукс Комфор Алпака Влечки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Делукс Комфор Алпака Влечки

Карактеристики : Траете подолго од овчата кожа и држете ги стапалата потопли Изгледа одлично за сите л�

DEN 1.00
Лугз Машка Елмриџ Чизма
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лугз Машка Елмриџ Чизма

Со чист и безвременски дизајн кој е изграден да трае и сигурно ќе импресионира, Машкиот Елмриџ Лугц е цв�

DEN 2.33
Кимбал Чизма за Мажи на ксреј
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кимбал Чизма за Мажи на ксреј

Ставете ја најдобрата нога напред со спојка за гардероба со Чизмата за Кимбал Овие луксузни чизми изгле

DEN 0.67