• Ново
Единствени поволни цени за женски пижами дното на кадифените панталони за спиење широки панталони за нозе

Единствени поволни цени за женски пижами дното на кадифените панталони за спиење широки панталони за нозе

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење. Овие панталони за пижами за жени за жени се изработени од супер мека ткаенина, удобна, дишење и пријателска за кожата, што го прави погодно да се вклучите/исклучувате, да ве одржуваме прилично и удобно цел ден. Одликувајќи се со кадифена ткаенина, декор за влечење, широка нога и еластичен дизајн на половината, меко и удобно, правејќи да се чувствувате пријатно цела ноќ, уживајте во удобен сон и сладок сон. Без оглед на пријатното време на спиење, лежење домашно опуштање, попладневно лајзе или удобна бања, меките и лесни женски панталони за пижами би можеле да се дружат со вас цело време. Овие шик кадифени панталони се совршени за забави за дремка, ноќни пижами или дневно носење или како подарок за празник за Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ или роденден. Мерење (во инчи) големина (инчи) - -Waist Girth Вкупна должина Долна HIPXS 24 3/4 38 - -38 1/4s 26 3/4 - - 38 5/8 - 40 1/8m - 28 3/4 39 1/8 - 42 1/8 L 31 7/8 39 3/4 - 45 1/4xl - - 35 - 40 3/8 - 48 3/8 уникатни поволни цени за женски пижами дното на кадифените панталони за спиење широки панталони за нозе 95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Цврста боја. Есен/зима. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

Карактеристики

Производи во категоријата