• Ново
Модвеј Роланд Гроздобер Француски Тапациран Ткаенина Клупа, Браун

Модвеј Роланд Гроздобер Француски Тапациран Ткаенина Клупа, Браун

Buyers rating:
DEN 1119.84

Износ

Натопена со неверојатна харизма и гроздобер стил, извонредната клупа од тапацирана ткаенина прави видливо место во вашиот простор за живеење. Совршен додаток на дневна соба, влезно фоаје или спална соба, клупата има класично тафтување со копчиња и софистицирана шема на плочки отпечатена во внатрешноста на античкиот месинг трим за нокти на престилка. Одморени на врвот свртени дрвени нозе опремени со тркалца од 360 степени за целосна подвижност, клупата создава удобно седиште каде и да ја поставите. Тапацираната клупа за акцент е совршена за фарма, рустикална, викендичка, еклектична и традиционални декори. Максимален капацитет на тежина од 450 фунти. Гроздобер француски Тапациран Ткаенина Клупа Со Месинг Ноктите Трим, Беж.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мерилин Кадифе 24 Клупа, Немирни Бои
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мерилин Кадифе 24 Клупа, Немирни Бои

Непогрешливо пош детал за тафтување на копчиња ја подобрува истакнатата силуета на оваа ажурирана клас

DEN 1.33