• Ново
Авамо Девојка Пеперутка Печатење Качулка Палто Долги Ракави Долна Облека Повик Надолу Јакна Девојки Отворено Пуфер Палта Темносина Пеперутка

Авамо Девојка Пеперутка Печатење Качулка Палто Долги Ракави Долна Облека Повик Надолу Јакна Девојки Отворено Пуфер Палта Темносина

Buyers rating:
DEN 287.36

Износ

Опис : Пол : Деца, Девојки Стил : Деца Девојки Со Качулка Јакна Со Патент, Пуфер Капут, Fall Зима Надолу Палто, Дуксери Со Долги Ракави, Нејасни Палта Од Руно Тип На Шема На Облека : Цветен Принт, Печатење На Пеперутка : Како Што Покажува Сликата Големина : 110см, 120см, 130см, 140см, 150см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : Должина На Вратот Со Качулка : Должина На Ракавот На Колковите : Долги Ракави Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Пуфер палто со долг ракав, направете ги вашите бебиња слатки и симпатични, руно топла облека за вашата ќерка.2. Овие дебели јакни со качулка изработени од одличен материјал, меки, удобни и дишат, можат рачно да се мијат или мијат во машина, без бледнеење, пријателски за кожата на вашето бебе.3. Модерен стил ве прави симпатични и привлечни во толпата.4. Погоден за свадбена забава, празнична забава, Прва Причест, церемонија, крштевање, роденден, натпревар итн.Содржина на пакетот : 1 х Девојка Капут Со Качулка (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Деца Девојки Топла Јакна За Надворешна Облека, Пуфер Палто Со Качулка со Долги Ракави, Дебела Долна Облека Со Качулка. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Супер Мека, Удобна И Дише Детска Облека, Пријателска За Кожата на Вашите Деца. Дизајн-Долг Ракав, Врат Со Качулка, Копче Надолу, Полн Патент, Лесен За Ставање и Полетување, Основен Едноставен Пуфер Палто Од Нејасно Руно За Девојчиња За Деца Слатки Кардиган За Дуксери, Мало Есенско Зимско Палто. Повод-Детската Облека Е Одличен Подарок за Роденденот На Вашите Слатки Деца, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Карактеристики

Производи во категоријата

DesignArt во Quartzиден часовник во кварц
  • Ново
Оценка на клиентот:

DesignArt во Quartzиден часовник во кварц

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на Cournидот на езерската куќа е направен

DEN 1.00
Современа тропска фабрика остава ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Современа тропска фабрика остава ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 3.00