• Ново
Бмв 745е xDrive Перформанси Зрак Бришачи

Бмв 745е xDrive Перформанси Зрак Бришачи

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

2020 бмв 745е x Drive премиум Зрак Бришачи сет. Загарантирано Ќе Одговара на Вашите Бмв 745е x Drive Trico Premium Зрак Бришачи - "претворање на силата на ветерот во притисок на бришачот" Овие Трико Сила Премиум Зрак Бришачи Се одличен избор и се компатибилни со вашиот 2020 BMW 745e x Drive бидејќи : кога ви треба "екстра" притисок врз вашите бришачи за да ги одржите стабилни на вашето големо закривено шофершајбна, Тогаш Трико Сила е премиум зрак сечилото за вас. Бришачите на Трико Форс се робусно дизајнирани сечила со зрак со патентиран спојлер со зафатени крила што се сече низ турбуленции предизвикани од вкрстени ветрови, ветрови на камиони и општи нарушувања во сообраќајот. Дизајнирани со иновативен аеродром, овие бришачи со високи перформанси го контролираат протокот на воздух и го пренесуваат во максимален контакт со бришач/стакло за беспрекорно бришење, обезбедувајќи одлична видливост во сите ситуации на возење. Вител аерофолија ја претвора силата на ветерот за максимален контакт со шофершајбната третиран гумен елемент за помазен, потивок бришач супер-структура за издржливи Перформанси На Сите временски услови Крива На Меморија челик® Beamswift® Лесна Технологија За Поврзување Тестирана за изведување на над 1,5 милиони циклуси И Трико е производител на бришачи #1 во Соединетите држави. Знаеш дека можеш да зависиш од нив. Овој сет на сечила за бришачи е компатибилен со вашиот 2020 BMW 745e x Drive содржи 26" сечило со зрак за изведба На Трико Сила за сечилото на Бришачот од Страната на возачот + сечило Со зрак со перформанси Од Трико Од 19 инчи за Сечилото На Бришачот Од Страната на Совозачот. Нашата ексклузивна Крпа За Внатрешен Автомобил Со Микрофибер Од Ултра дебела Бришачка Е дизајнирана специјално за чистење на внатрешноста на шофершајбната за отстранување на полен, прашина, нечистотија, отпечатоци од прсти, траги од миленичиња и влага за да можете секогаш Да Возите Јасно. Работи одлично и на огледала,екрани на допир и мерачи!. ЗАДОЛЖИТЕЛНО : За Правилна Инсталација : Користете Ги нашите чекор-По-Чекор лесни инструкции (со видео) за инсталирање на овие врвни сечила За Зрак На Зрак Трико Техника На вашиот 2020 bmw 745e x Drive се вклучени. Заштедете пари! Можете сами да ги инсталирате!. Бришачите на зракот за изведба се одлични за возила со големи шофершајбни и каде што бришачите може да се креваат со брзина на автопатот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Анко АР-10В-Бришач На Шофершајбната
  • Ново
Оценка на клиентот:

Анко АР-10В-Бришач На Шофершајбната

Анко АР 10вИнтегрирано Задно Сечило 10 " Специјално Сечило Дизајнирано За Употреба на Задниот дел од Вози

DEN 2.33